Niedawno pisałyśmy o aplikacji Hater, inspirowanej popularnym Tinderem, która łączy ze sobą ludzi, biorąc pod uwagę to, czego oboje nienawidzą. Na początku roku pojawiła się na rynku kolejna apka, działająca w sposób podobny do randkowego giganta. Poznajcie GetPet, czyli aplikację, która pomoże wam znaleźć wiernego przyjaciela, a porzuconym psom nowy – kochający dom.

Jak działa aplikacja GetPet?

Z obsługą aplikacji GetPet na pewno nie będą mieli problemu użytkownicy Tindera, ale nie tylko, gdyż schemat jej działania jest niezwykle prosty. Po zainstalowaniu aplikacji na ekranie waszych smartfonów wyświetlą się zdjęcia psów, szukających nowego domu. Pod spodem znajdziecie również podstawowe informacje o danym zwierzaku oraz krótkie opisy, stworzone przy współpracy z pracownikami schronisk. Pozostaje więc nic innego, jak tylko znaleźć idealnego psa dla siebie! Jeżeli jakiś ze zwierzaków wyda wam się szczególnie interesujący, wystarczy, że przesuniecie palcem w prawo i rozpoczniecie proces adopcyjny. Jeśli natomiast coś wam nie odpowiada (na przykład temperament), to możecie przesunąć w lewo i kontynuować swoje poszukiwania.

8 rzeczy, których mężczyźni nie powinni robić na Tinderze >>>

GetPet: kto może skorzystać z aplikacji?

GetPet z łatwością znajdziecie w popularnych sklepach z aplikacjami. Niestety, nie jest ona dostępna w polskiej wersji językowej. Co więcej, twórcami aplikacji są Litwini, w związku z czym psy, które szukają nowego domu także mieszkają w litewskich schroniskach. Aplikacja cieszy się jednak coraz większą popularnością, dlatego mamy nadzieję, że już niedługo będzie działać również w naszym kraju. A może ktoś w Polsce stworzy podobną aplikację? Mamy taką nadzieję!  

Oto, dlaczego uciekłam po tygodniu z Tindera. I dlaczego nigdy tam nie wrócę >>>