Niespełna dwa tygodnie temu pisałyśmy, że Netflix łączy siły z marką NYX Professional Makeup. Do sprzedaży trafiły pomadki, kosmetyczka oraz paleta cieni inspirowana serialem Chilling Adventures of Sabrina. Produkty skradły serca fanek serialu o nastoletniej czarownicy – w ogóle nas to nie dziwi. Okazuje się, że popularna platforma streamingowa nawiązała współpracę także z innymi markami urodowymi. O co chodzi? Od jutra na rynku dostępne będą zestawy kosmetyczne inspirowane filmem Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham. Sprawdźcie poniżej, gdzie je kupić.

Powstały kosmetyki inspirowane filmem Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham!

Premierę filmu Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham zaplanowano na 12 lutego. Do powrotu Petera Kavinsky’ego na platformę Netflix został jeszcze tydzień. Ale już jutro będziecie mogły zaopatrzyć się w kosmetyki inspirowane To All the Boys: P.S. I Still Love You. Na rynku pojawią się między innymi produkty do makijażu marki Kaja (błyszczyk, róż do policzków i mieniący się cień do powiek), kosmetyki Milk Makeup, a także maseczki od Laneige. To nie wszystko! Więcej zestawów kosmetycznych znajdziecie w naszej galerii – na górze strony.

Gdzie kupić kosmetyki do makijażu i pielęgnacji oraz akcesoria inspirowane filmem Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham. Musimy was nieco zmartwić. Produkty dostępne są tylko w perfumeriach Sephora w Stanach Zjednoczonych. Na razie nie wiadomo, czy kosmetyki z serii To All the Boys: P.S. I Still Love You pojawią się w polskich sklepach. Ale spokojnie! Jeżeli tak, na pewno was o tym poinformujemy.

Nowości na Netflix luty 2020. Co warto obejrzeć? >>>