Perfumy o zapachu jedzenia to żadna nowość. Można już pachnieć pizzą z Pizza Hut, jak pleśniowy ser (perfumy Stilton), bekon (Farginnay Bacon), czy chleb (Demeter Fragrance Library). Aż dziwne, że jeszcze nikt nie wpadł na to, by w szklanym flakoniku zamknąć zapach najpopularniejszego na świecie kremu czekoladowego, czyli Nutelli!

Jesteśmy przekonani, że wypuszczenie takich perfum na rynek byłoby absolutnym hitem. A świadczyć o tym mogą choćby takie grafiki jak ta, którą widzicie w tym artykule. Skoro takie dzieła graficzne pojawiają się w sieci, to chyba wystarczający dowód na to, że są ludzie, którzy chcieliby codziennie rano pozostawić na szyi kilka kropelek zapachu ich ukochanego czekoladowego przysmaku, prawda?

Choć akurat autorem tej grafiki przedstawiającej buteleczkę perfum Nutella nie jest żaden zagorzały fan kultowego już produktu firmy Ferrero, a artysta Paul Fuentes. Mieszkający w Meksyku Fuentes, uwielbia pokazywać przeróżne przedmioty codziennego użytku w kolorowych, surrealistycznych kompozycjach. A zapach Nutella to jeden z przykładów jego twórczości. Tak czy inaczej, Paul zrobił nam smaka! Wam też? 

ZOBACZ TAKŻE: Peach Pie - słodka różowa nowość w menu McDonald’s! >>>