Beata Kozidrak to niekwestionowana królowa polskiej sceny muzycznej. Od zawsze mówi to, co myśli, zachwyca swoim głosem, a także oryginalnymi i odważnymi stylizacjami. Artystka tworzy i koncertuje do dziś – nie ma wątpliwości, że jej muzyka łączy pokolenia – prawdopodobnie każdy z nas zna na pamięć teksty utworów Biała armia, Lola, Lola czy Myśli i słowa. Zdecydowanie gwiazda zasługuje, by jej historia została przeniesiona na wielki ekran. Beata Kozidrak potwierdziła, że powstanie film fabularny o jej życiu i twórczości.

Powstanie film fabularny o Beacie Kozidrak!

Wczoraj Beata Kozidrak przekazała fanom niezwykle radosną nowinę. Okazuje się, że powstanie film fabularny o jej życiu prywatnym i zawodowym. Za reżyserię i scenariusz odpowiedzialny będzie Piotr Domalewski, czyli twórca głośnego filmu Cicha noc, natomiast produkcją zajmą się Leszek Bodziak i Aneta Hickinbotham z Aurum Film Production. Przypomnijmy, że studio to ma na swoim koncie produkcje takich hitów kinowych, jak Ostatnia rodzina czy Boże ciało.

Zdjęcia do filmu jeszcze się nie rozpoczęły. Beata Kozidrak zdradziła jednak pierwsze szczegóły produkcji. Ma być w nim dużo muzyki. „Myślę, że moje barwne życie w ciekawy sposób można pokazać na ekranie! Będę wspierać twórców filmu, żeby powstał interesujący, piękny i mądry obraz, w którym będzie dużo muzyki” – napisała gwiazda na swoim profilu na Instagramie. Zdjęcie Beaty Kozidrak i Piotra Domalewskiego możecie zobaczyć w naszej galerii (na górze strony). Znajdziecie tam także archiwalne fotografie artystki. 

Film o Beacie Kozidrak – kto zagra artystkę?

Kto wcieli się w rolę Beaty Kozidrak? Pojawiły się spekulacje, że rola ta ma zostać powierzona starszej córce wokalistki, czyli Katarzynie Pietras, która występuje wraz z nią na scenie. Kasia od lat zasila chórki Beaty i jeździ z nią w trasy. Kilka lat temu próbowała własnych sił w przemyśle muzycznym, póki co jednak wspiera sławną mamę swoim głosem. Z kolei młodsza córka Beaty i jej byłego już męża, Agata, realizuje się jako projektantka. Ma własną markę modową.

fot. Akpa

Doniesienia na temat obsady pojawiły się w Super Expressie, który dotarł do informatora związanego z produkcją. Według niego Katarzyna Pietras jest nie tylko podobna do mamy fizycznie, lecz także ma zbliżoną do niej barwę głosu, co ma być dodatkowym atutem. Czas pokaże, czy te doniesienia okażą się prawdziwe. 

 

Zobacz także: