Niedawno dowiedzieliśmy się, że powstanie kontynuacja Gossip Girl, w której poznamy zupełnie nowych mieszkańców Upper East Side. Do sieci trafiły nawet pierwsze zdjęcia z planu serialu Plotkara, na których widać m.in., jak bohaterowie spędzają czas na legendarnych schodach MET – podobnie jak Blair i Serena dekadę temu. Kolejna produkcja, na której kontynuację czekałyśmy, to Lizzie McGuire z Hilary Duff w roli głównej. I chociaż prace na planie serialu wystartowały w listopadzie ubiegłego roku, nie będzie nam dane obejrzeć efektu finalnego. Mamy smutną wiadomość dla fanów szalonej, a zarazem bardzo pozytywnej nastolatki. Hilary Duff poinformowała, że reboot Lizzie McGuire nie powstanie. Znamy powód tej decyzji.

Kontynuacja serialu Lizzie McGuire jednak nie powstanie!

Hilary Duff opublikowała oficjalne oświadczenie na swoim Instagramie, w którym poinformowała, że reboot Lizzie McGuire jednak nie powstanie. Okazuje się, że odtwórczyni roli głównej nie mogła dojść do porozumienia z platformą Dinsey+, która odpowiada za produkcję. 

„Chcę, by reboot Lizzie był autentyczny, by pokazał, kim naprawdę byłaby dziś Lizzie. Ta postać na to zasługuje. Możemy poświęcić chwilę na opłakiwanie niesamowitej kobiety, którą by była, a także wszystkich jej przygód. Jestem bardzo smutna, ale przysięgam, że daliśmy z siebie wszystko, po prostu gwiazdy nam nie sprzyjały. Hej, właśnie na tym polega 2020 rok” – brzmi fragment oświadczenia. Całość znajdziesz natomiast w naszej galerii (na górze strony). 

Przypomnijmy, że główna bohaterka nowego serialu miała mieć około 30 lat, mieszkać na Brooklynie i rozwijać swoją karierę projektantki wnętrz. Natomiast jej chłopak miał prowadzić restaurację w Soho. Jak się okazuje, Hilary Duff chciała, żeby (w związku z tym, że Lizzie jest starsza, doświadczona i mądrzejsza) był nieco bardziej poważny. Z kolei Disney+ chciał stworzyć serial typowo familijny

Całe oświadczenie opublikowane przez Hilary Duff znajdziesz w naszej galerii. 

Hilary Duff opublikowała pierwsze zdjęcie z planu kontynuacji „Lizzie McGuire”! >>>