Od emisji pierwszych odcinków Sexu w wielkim mieście minęło już dobrych dwadzieścia lat – mimo to wciąż jest bardzo aktualny i... prawdziwy! Dawno już zyskał mian kultowego. Główne bohaterki, czyli Carrie, Miranda, Charlotte i Samantha, inspirują kobiety na całym świecie i wychowują kolejne pokolenia nastolatek. W mediach wielokrotnie pojawiały się plotki, dotyczące kolejnych części Sexu w wielkim mieście, nad którymi rzekomo pracowano. Niestety dotąd okazywały się one nieprawdziwe. Wciąż jednak wierzyłyśmy, że kultowa produkcja powróci jeszcze na ekrany naszych telewizorów w całkiem nowej – świeżej wersji! I o to doczekałyśmy tego momentu!
 

Powstanie kontynuacja „Sexu w wielkim mieście”!

Candace Bushnell, czyli kreatorka legendarnej kreacji Carrie Bradshaw, powraca po latach z kolejną książką! Poznajcie Is There Still Sex in the City? – powieść poświęconą dojrzałym kobietom, mieszkającym w Nowym Jorku. Akcja ma się toczyć na Upper East Side i opowie o rzeczywistych problemach pięćdziesięcioletnich kobiet z wielkiego miasta – dzieciach, romansach, rozwodach, a nawet uzależnieniach. Premiera powieści datowana jest na 6 sierpnia 2019. Niestety (na razie) trafi tylko do księgarni w Stanach Zjednoczonych.

Wiemy, jak miała zakończyć się 3. część „Seksu w wielkim mieście” >>>
 

Is There Still Sex in the City? – powstanie ekranizacja powieści!

Według zagranicznych mediów Is There Still Sex in the City? trafi także na małe ekrany. Niestety w serialu nie zobaczymy raczej Sary Jessici Parker, Cynthi Nixon, Kristin Davis oraz Kim Cattrall. Wierzymy jednak, że nowe odtwórczynie głównych ról będą równie silnymi i przebojowymi kobietami, co ich poprzedniczki. Nie możemy doczekać się pierwszego odcinka!

20 rzeczy, których nie wiedzieliście o serialu „Seks w wielkim mieście” >>>