Sekret pięknych i zdrowych włosów

W przypadku, gdy włosy stracą odpowiedni poziom nawilżenia stają się kruche, suche i cienkie. Nawilżenie jest zatem tym, czego potrzebuje każdy rodzaj suchych włosów - bez względu na to, czy są siwe, stylizowane urządzeniami termicznymi, grube czy poddawane zabiegom chemicznym. Jeśli marzysz o elastycznych, miękkich i błyszczących pasmach, znamy na to sposób. 

Materiały prasowe

Kluczem do sukcesu jest oczywiście świadoma, codzienna pielęgnacja. Tylko co to oznacza? W dzisiejszych czasach możesz osiągnąć efekt niczym po wyjściu z salonu fryzjerskiego... w warunkach domowych. Wystarczy, że wybierzesz profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów, prawidłowo dobierając je do kondycji i potrzeb swojej fryzury. 

Kuracja nawilżająca Matrix Food For Soft 

Pssst, przy użyciu szamponu, odżywki i olejku z gamy Food For Soft od Matrix poziom nawilżenia włosów wzrasta aż... 7 razy. Cała tajemnica tych produktów tkwi w starannie wybranych, wyjątkowych składnikach. Kwas hialuronowy w duecie z olejem z awokado to połączenie, które przynosi spektakularne efekty -  pasma stają się nie tylko nawilżone, ale też maksymalnie miękkie (aż do 72h)*.

Poniżej efekt przed i po skorzystaniu z produktów Matrix Food For Soft.

Materiały prasowe, PRZED

Materiały prasowe, PO

Szampon Food For Soft możesz stosować codziennie (również jeśli jesteś właścicielką włosów farbowanych). Odżywka pozwoli ci odpowiednio zregenerować pasma włosów, świetnie radzi sobie z ich rozplątywaniem. A olejek? Stosuj go na 3 różne sposoby: przed aplikacją szamponu, na osuszone ręcznikiem włosy (bez spłukiwania) albo jako kurację na noc (na długości i końce, na delikatnie wilgotne włosy). Każda z tych metod zagwarantuje ci poziom nawilżenia, o którym marzyłaś. 

Zobacz także:

Materiały prasowe, Szampon Matrix Foof For Soft

Materiały prasowe, Odżywka Matrix Food For Soft

Olejek do włosów z serii Food For Soft ochroni również przed negatywnym działaniem wysokiej temperatury podczas stosowania urządzeń termicznych do stylizacji (m.in. suszarki, lokówki czy prostownicy) - nawet do 230 °C. How cool is that? Gama tych produktów jest więc kompletna.

Materiały prasowe, Olejek do włosów Matrix Food For Soft

A oto, dlaczego nowości od Matrix są tak skuteczne:

  • Kwas hialuronowy

Jaka jest jego supermoc? Pochłania wilgoć (aż 1000 x więcej wody niż sam waży), ponadto gwarantuje miękkość i genialnie wygładza włosy. 

  • Olej z awokado

Ten składnik zatrzymuje wilgoć. Jest bogaty w niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe. Pomaga domykać łuskę włosa, przeciwdziałając utracie wilgoci i i puszeniu się włosów. 

Materiały prasowe

Profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów marki Matrix kupisz TUTAJ


*Przy użyciu systemu Food For Soft składającego się z szamponu, odżywki i olejku do włosów w porównaniu z samym szamponem.