Julia Müller to istny wulkan energii. Uczestniczka „Love Island 5” lubi mówić prosto z mostu i szczerze przyznaje, że jest zazdrośnicą, która chce zatrzymać chłopaka tylko dla siebie. Nie kryje emocji: co w sercu to na języku, ale dojrzały, niezależny facet, którego szuka, musi sobie z tym poradzić. W sobie najbardziej ceni naturalność, zarówno w wyglądzie, jak i w zachowaniu. Wyleczona z kompleksów, wiedząca czego chce od życia i związku jest gotowa zawojować „wyspę miłości”. Co jeszcze wiemy na jej temat?

Julia Müller – ile ma lat i skąd pochodzi?

Producenci „Love Island” ujawnili, że Julia Müller ma 22 lata i 173 cm wzrostu. Jak udało nam się ustalić, wysportowana blondynka pochodzi z Tczewa, ale obecnie jest związana z Trójmiastem, a dokładnie z Gdańskiem, dokąd przeprowadziła się parę lat temu, aby rozpocząć studia.

Julia Müller – wykształcenie, kariera, zainteresowania

Uczestniczka piątego sezonu randkowego show Polsatu studiuje w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Nikogo pewnie nie zdziwi więc fakt, że największą pasją Julii jest sport. Już od 10 lat wytrwale trenuje piłkę ręczną.  Aktywność fizyczna jest dla niej absolutną podstawą. Nie wyobraża sobie dnia bez treningu. Obecnie kończy kurs trenera personalnego. 

Julia Müller – związki, „Love Island”

Julia ma za sobą poważny, czteroletni związek, po którym jej życie zmieniło się o 180 stopni i poznała siebie na nowo. Po roku korzystania z uroków życia singielki stwierdziła, że jest już gotowa na poznanie kogoś nowego i postanowiła wziąć udział w castingu do „Love Island”. Jak sama przyznaje, zawsze wszystko robi na 100%, więc gdy spotka miłość angażuje się na całego. 

Jestem typem zazdrośnika, od razu mówię to, co czuję, wyrzucam z siebie wszystkie emocje - przyznaje bez ogródek.

Kto ma u niej największe szanse? Okazuje się, że w typie Julii jest wysoki, przystojny brunet o ładnych oczach, „w których dojrzy uśmiech i energię”. 

Julia Müller – Instagram

Jak przystało na aspirującą celebrytkę, Julia mocno udziela się w social mediach. Na swoim profilu na Instagramie (znajdziecie go pod nazwą @julia.mullerr) regularnie zamieszcza zarówno zdjęcia z licznych podróży, jak i chwali się efektami profesjonalnych sesji zdjęciowych.