Jakiś czas temu pisałyśmy o tym, jak w rzeczywistości nazywają się polscy celebryci. Musimy przyznać, że bardzo zaskoczyły nas niektóre z tych imion i nazwisk. Okazało się na przykład, że Mrozu naprawdę nazywa się Łukasz Mróz, natomiast Iza Miko, to realnie Izabella Anna Mikołajczak. O innych polskich gwiazdach, które w mediach promują swój wizerunek za pomocą pseudonimów przeczytacie TUTAJ. My natomiast skupimy się na prawdziwych imionach i nazwiskach aktorów, wokalistów, modelek, a także celebrytów zza granicy.

Prawdziwe imiona i nazwiska gwiazd: Camila Cabello, Brad Pitt, Meghan Markle. Kto jeszcze używa pseudonimu?

Światowej sławy gwiazdy często decydują się na używanie pseudonimów. Jednym z powodów, przez które to robią jest oczywiście (męcząca) popularność. Część z nich natomiast zmienia swoje nazwiska, ponieważ te realne okazują się zbyt trudne do wymówienia, mało chwytliwe lub po prostu mało atrakcyjne. Odpowiednio dobrany pseudonim często pozwala też lepiej określić swój sceniczny wizerunek. Tym ostatnim kierowała się prawdopodobnie Lady Gaga. Tego, jak w rzeczywistości nazywa się wokalistka dowiedzieliśmy się przy okazji informacji, dotyczących prześladowania jej w okresie studiów. Prawdziwe nazwisko gwiazdy brzmi Stefani Germanotta. Kolejną wokalistką, która zdecydowała się ukryć swoją realną tożsamość jest Iggy Azalea, a właściwie Amethyst Amelia Kelly. Prawdopodobnie nie wiecie też, że Nicki Minaj, to w rzeczywistości Onika Tanya Maraj. Jednak nie tylko wokalistki zmieniają swoje nazwiska! Na pseudonim zdecydowała się również Emily Jean Stone, czyli jedna z naszych ulubionych aktorek – Emma Stone.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia innych zagranicznych gwiazd, które zdecydowały się na pseudonim lub zmianę nazwiska. Na naszej liście pojawił się między innymi aktor z Gry o Tron, modelka – Irina Shayk, Brad Pitt (tego się serio nie spodziewałyśmy!), a także Meghan Markle. To jednak nie wszyscy – gwarantujemy, że niektóre nazwiska gwiazd będą dla was sporym zaskoczeniem.

Te polskie gwiazdy były kiedyś razem! Zobaczcie ich wspólne zdjęcia sprzed lat >>>