Co kryje się pod nazwą “Her Impact Store”? To miejsce będące drogowskazem na drodze do sukcesu zawodowego i idealne dla każdej dziewczyny czy kobiety, która pragnie rozwinąć swoje kompetencje, poukładać plany na przyszłość, wyznaczyć cel i kolejne etapy prowadzące do jego realizacji.

Niezależnie od szerokości geograficznej chcemy dać wszystkim szanse na rozwój swojej kariery - mówią Magdalena Linke-Koszek i Karolina Cwalina-Stępniak stojące za er Impact.

Her Impact Store - nowa inicjatywa

W Her Impact Store można znaleźć merytoryczne kursy z najlepszymi specjalistami w Polsce w swoich dziedzinach (takimi jak: Tatiana Mindewicz-Puacz, Magda Kieferling, Alicja Werniewicz, Agnieszka Węglarz). Master Classy dostępne są w trzech ścieżkach. Her Business to ścieżka dedykowana kobietom, które chcą założyć własną działalność gospodarczą. Her Career jest idealna dla tych stawiających kroki w międzynarodowym środowisku, oraz Her Inspiration skierowana dla kobiet chcących rozwinąć swoje umiejętności miękkie. Dodatkowo w sklepie Her Impact dostępne są konsultacje 1:1, testy kompetencyjne, książki, ebooki oraz autorskie kalendarze, notesy i zeszyty. Wraz z wydawnictwem Oh Book Her Impact oferuje również możliwość wydania książki, e-booka lub audiobooka.

fot. materiały prasowe

Karolina Cwalina-Stępniak i Magdalena Linke-Koszek wraz ze swoim zespołem zdecydowały się na kolejny krok w rozwoju i postawiły na sklep pełen wiedzy, ale i pięknych, a przede wszystkim użytecznych przedmiotów - jak choćby plannery, dzięki którym można zorganizować się prywatnie i zawodowo, czy notesy z zadaniami rozwojowymi.

Więcej informacji na herimpact.store lub do siedziby Her Impact na Brackiej w Warszawie.