Bliźnięta – jakie są osoby spod tego znaku zodiaku?

Ich żywiołem jest Powietrze, dlatego nie potrafią usiedzieć w miejscu. Są w ciągłym ruchu, dynamiczne i impulsywne. Napędza je ciekawość świata, dlatego ich największą paską są podróże. Kochają odkrywać nowe miejsca i poznawać nowych ludzi. Także dlatego, że są bardzo towarzyskie i ekstrawertyczne. Bliźnięta nie znoszą nudy i stagnacji, lubią czuć, że żyją, dlatego prezenty, dzięki którym będą mogły sobie trochę dogodzić, to zawsze dobry pomysł. Tym bardziej, że nie zawsze tryskają optymizmem.

Ponieważ kryją w sobie dwie twarze, potrafią popadać ze skrajności w skrajność i z euforii popaść w sceptycyzm. W takich chwilach dobrze podarować im coś, co poprawi im samopoczucie: aromatyczny balsam lub peeling do ciała albo... ulubione pyszności. 

Co kupić osobie spod znaku Bliźniąt – Dobre pomysły na prezent dla Bliźniąt

Prezent dla Bliźniąt, czyli prezent dla kogoś kto kocha podróże

Najlepiej zresztą wysłać je w podróż – kupić bilet-niespodziankę na samolot albo voucher na pobyt w modnym hotelu. Albo ufundować przelot balonem czy skok ze spadochronem. Dobrym pomysłem będą też drobiazgi, które umilą Bliźniętom podróżowanie: kubek termiczny albo termos, które nie pozwolą wystygnąć kawie czy herbacie zabranej na wycieczkę, modny plecak, nerkę albo... przeciwdeszczowy płaszcz do zadań specjalnych. Ucieszyć się mogą także z przenośnego głośnika albo słuchawek, dzięki którym nawet w drodze, będą mogły słuchać swojej ulubionej muzyki. A może sprezentować im album o miejscu na świecie, którego jeszcze nie znają?

Prezent dla Bliźniąt: Zegarek lub planner

Z pewnością przyda im się także planner. Bliźnięta lubią stawiać sobie nowe cele i dążą do nich z godną pozazdroszczenia determinacją, dzięki czemu na ogół udaje im się spełnić marzenia. Planner lub kalendarz tylko w tym pomogą. Dobrym pomysłem na prezent dla Bliźniąt jest także... zegarek. Punktualność nie jest bowiem ich najmocniejszą stroną. 

Prezent dla Bliźniąt: Biżuteria z agatem, topazem lub kryształem górskim

A może wolicie sprezentować Bliźniętom talizman, który prowadzić będzie je przez życie pełne przygód? Postawcie na biżuterię z kamieniami, takimi jak: topaz, agat czy kryształ górski. Bliźnięta je uwielbiają.

Prezent dla Bliźniąt: Coś w żółtym lub szarym kolorze

Kolory Bliźniąt? Szary albo żółty, dlatego wszystko co w tych odcieniach będzie dobrym pomysłem na prezent. Czy to dodatki odzieżowe (czapka, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne) czy elementy wyposażenia wnętrz. Dobry design nie jest dla Bliźniąt bez znaczenia. Nic dziwnego, to znak zodiaku predysponowany m.in. do zawodu architekta. Jaki prezent dla Bliźniąt wybieracie?