Lew – jaki jest [charakterystyka osób spod tego znaku zodiaku]?

Zastanawiasz się, co kupić na święta (i nie tylko) osobie urodzonej między 23 lipca a 23 sierpnia? Szukając prezentu dla Lwa, warto wziąć pod uwagę cechy jego osobowości. Zacznijmy więc od tego, jakie są Lwy. Odpowiedź nie jest jednak taka prosta, bo Lwy – choć wszystkie podporządkowane żywiołowi Ognia, a więc ambitne, zdeterminowane w dążeniu do celu i emocjonalne, mogą znacznie się od siebie różnić. Są wśród nich osoby skoncentrowane na samorozwoju piekielnie inteligentne i żądne wiedzy, jak i „małe lwiątka” – wciąż jeszcze niepewne siebie i zalęknione. Są też wolne duchy, które ponad wszystko cenią sobie niezależność i lubią postawić na swoim. Zresztą, nawet ta sama osoba potrafi mieć wiele twarzy – raz myśleć logicznie i racjonalnie, by już po chwili dać się ponieść emocjom. Wszystkie jednak łączy potrzeba koncentracji na sobie i chęć bycia uznanym i podziwianym.

Co kupić osobie spod znaku Lwa – Dobre pomysły na prezent dla Lwa

To właśnie dlatego Lwy sporo czasu poświęcają na dbaniu o wygląd. Z pewnością ucieszą się więc, gdy pod choinką znajdą kosmetyki pielęgnacyjne, które im w tym pomogą. Na przykład – do pielęgnacji włosów, w końcu ich znakiem rozpoznawczym jest bujna grzywa! Zawierać mogą lawendę lub pomarańczę – to rośliny, do których Lwy mają szczególną słabość. 

Dobrym pomysłem na prezent dla Lwa są też najmodniejsze ubrania i dodatki – Lwy uwielbiają się stroić i wyglądać modnie. To właśnie dlatego trzymają rękę na pulsie jeśli chodzi o najnowsze trendy. Z pewnością docenią więc akcesoria uwielbiane przez gwiazdy (tym bardziej, że same czują się gwiazdami): bucket hats (w tym sezonie najlepiej ze sztucznego futra), torebki-bagietki, czy klamerki do włosów. Torebka cenionej polskiej marki (my stawiamy na Lobos!) albo najmodniejsza w sezonie jesień-zima 2021/22 biżuteria: Kolczyki z perłami, inkrustowane kamieniami sygnety czy naszyjniki w kształcie łańcucha. Lwy lubią przecież błyszczeć i przyciągać spojrzenia! 

Lwy znane są także z zamiłowania do luksusu. Mają więc lekką rękę do wydawania pieniędzy. Może więc sprezentować im portfel? W końcu sięgać będą po niego często. My stawiamy na drapieżne wzory!