Wybór prezentu dla Wodnika nie należy do najłatwiejszych zadań, bo osoby spod tego znaku zodiaku mają najczęściej dość skomplikowane osobowości. Kluczem do wyboru trafionego podarunku jest zatem świetna znajomość jego gustu i upodobań. Co jednak zrobić w sytuacji, kiedy dokładnie nie znamy preferencji tej osoby? Jest kilka sposobów, żeby wybrać prezent dla Wodnika, który wywoła uśmiech na jego twarzy. Najpierw warto przeanalizować, jakie są osoby urodzone pomiędzy 20 stycznia, a 19 lutego.

Wodnik to przede wszystkim indywidualista. Nie śledzi trendów i nie podąża za modą. Z tego powodu najlepiej wybierać spersonalizowane produkty, które pokazują, że zostały kupione z myślą o tej konkretnej osobie. Biżuteria z grawerem lub tabliczka czekolady z indywidualnym napisem to nie jedyne opcje. Personalizacja prezentu nie musi być tak dosłowna. Indywidualność Wodnika można pielęgnować na wiele sposobów. Prezent może zatem służyć rozwojowi osobistemu. Wodniki są także gadżeciarzami. Lubią nowe technologie i elektronika lub bajerancki zegarek zawsze będą trafionymi prezentami pod choinkę i nie tylko.

Prezent dla Wodnika – zegarek

Czy każdy Wodnik to gadżeciarz? Wszystko na to wskazuje! Osoby spod tego znaku zodiaku, choć nie podążają za modą, to lubią konkretne dodatki i akcesoria. Jednym z nich są zegarki. Nowy czasomierz będzie zatem nie tylko praktycznym prezentem, które Wodniki bardzo cenią, ale także podarunkiem wpisującym się w jego upodobania. Jak wybrać konkretny model? Prezent dla Wodnika powinien być ponadczasowy i uniwersalny. Dobrze zatem postawić na klasyczny model na bransoletce lub skórzanym pasku, który nie przestanie być modny po kilku sezonach.

Prezent dla zodiakalnego Wodnika – elektronika

Zodiakalny Wodnik to nie tylko gadżeciarz, ale jeszcze miłośnik elektroniki i nowych technologii. Oznacza to, że idealnego prezentu możemy szukać właśnie w sklepowych zakładkach z takim sprzętem. Wybór nie jest łatwy, bo asortyment jest pełny nowych konsoli do gier, smartfonów, smartwatchy i innych inteligentnych urządzeń. Bardzo uniwersalnym i odpowiednim dla Wodnika prezentem wydaje się tablet. Szeroka ilość jego możliwości pozwoli obdarowanej osobie na dopasowanie ich pod siebie. Wodnik na nowym tablecie będzie mógł czytać książki, oglądać seriale, a także zgłębiać wiedzę na kolejne tematy, które właśnie go zainteresują.

Prezent dla Wodnika – książka lub audiobook

Wodniki są osobami, które lubią uczyć się nowych rzeczy i przez całe życie się rozwijać. Nowe hobby, pogłębianie już zdobytej wiedzy lub rozwój wewnętrzny to tematy, które nie są obce osobom spod tego znaku zodiaku. Być może właśnie wybrana przez ciebie książka sprawi, że obdarowany Wodnik odkryje kolejną pasję lub dokona rewolucji w swoim życiu po przeczytaniu pozycji, która odmieni go wewnętrznie. Tego typu książek jest tak dużo, że bez trudu można znaleźć ciekawe pozycje z myślą o osobie spod tego znaku zodiaku. Większość tytułów jest dostępna także jako ebooki i audiobooki.

Prezent dla zodiakalnego Wodnika – świeca zapachowa

Odpowiedni nastrój sprzyja kreatywności Wodnika. Z tego powodu można dla niego wybrać prezent, który pozwoli mu stworzyć atmosferę, w której będzie mógł zanurzyć się we własnych myślach i przyjemnie spędzić czas z samym sobą. W budowaniu takiego nastroju może być pomocna świeca zapachowa. Pod choinkę możemy wybrać nie tylko najbardziej oczywisty zapach piernika z cynamonem lub cytrusów. W sklepach czeka na nas wiele innych i równie przyjemnych zapachów.

Prezent dla Wodnika – opaska na oczy

Indywidualność zodiakalnych Wodników to bardzo szeroki temat. Z jednej strony te osoby nie stronią od towarzystwa innych, ale z drugiej potrzebują także chwil, żeby pobyć sam na sam ze sobą. Ich ogromna kreatywność i liczne zainteresowania sprawiają, że potrzebują czasami chwili na ułożenie kłębiących się w ich głowach myśli. Wyciszenie i odpoczynek może wspomóc w takich sytuacjach opaska na oczy. Dodatkowe bodźce, w tym również światło, tylko rozpraszają zodiakalnego Wodnika. Z taką ochroną może natomiast łatwiej oderwać się od ziemskiego życia i pobujać w obłokach.

Zobacz także: