1. Unikatowy zapach  

Perfumy czy woda toaletowa to zawsze dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby, ale w te Walentynki wyjdź poza schemat. Pomyśl, jakie nuty zapachowe mogą szczególnie kojarzyć się jej z ważnymi dla Was chwilami. Bryza oceanu? Drzewny zapach górskiej chaty? A może słodycz pierwszej randki? Swoim wyborem postaraj się przywołać jak najwięcej miłych wspomnień. 

2. Ponadczasowy zegarek

Biżuteria, a już szczególnie zegarek, to jeden z najbardziej intymnych prezentów, jaki można podarować drugiej połówce. Zostaje w szkatułce z biżuterią na zawsze, przypominając codziennie, lub od czasu do czasu, o ukochanej osobie. W ofercie marki KAZAR znajdziecie całą gamę zegarków, które sprawdzą się w roli Walentynkowego prezentu. 

3. Skórzana klasyka

Akcesoria z dobrej jakości materiałów, wykonane z dbałością o detale również sprawdzą się jako walentynkowy prezent. Pamiętaj tylko, aby do środka wybranego portfela czy wizytownika dołączyć osobisty liścik. 

4. Dodatek zawsze trafiony

Pięknie zdobione apaszki sprawdzą się w roli doskonałego prezentu nie tylko dla niej, ale także dla niego. Te z metką KAZAR zostały wykonane z wysokiej jakości 100% jedwabiu i urzekają stonowaną kolorystyką. PS Delikatny w dotyku materiał sprawia, że noszenie tej apaszki to wielka przyjemność. 

5. Streetwear dla estetów

Sneakersów nigdy dość. Szczególnie tych o świetnej jakości i niebanalnym designie. W walentynkowej ofercie marki KAZAR znajdziecie zarówno coś dla minimalistów i minimalistek, jak i maksymalistów i fanów bardziej oldschoolowych modeli. 

Więcej inspiracji na walentynkowe prezenty dla niej i dla niego wyselekcjonowane przez Celię i Grzegorza Krychowiaków znajdziecie w specjalnej sekcji KAZAR Love Story na stronie KAZAR.com>>