Zaawansowane technologicznie urządzenia, które będą wsparciem dla twojej mamy, siostry czy przyjaciela każdego dnia? To zawsze świetny pomysł na prezent. Praktyczne, wysokiej jakości, mające piękny design - poniżej znajdziesz najlepsze propozycje od Samsung i listę tych sprzętów, które (naszym zdaniem) warto wziąć pod uwagę. Lubimy rozwiązania, które czynią rzeczywistość znacznie prostszą.

Zaskocz swoich najbliższych wyjątkowymi prezentami – poznaj szeroką ofertę urządzeń mobilnych Samsung.

Ekosystem urządzeń Samsung Galaxy – inteligentne rozwiązania, które ułatwiają życie

A co powiesz na funkcjonowanie urządzeń Samsung Galaxy w ramach jednego ekosystemu?

Ta opcja to niesamowite ułatwienie. Dzięki niej urządzenia Samsung mogą płynnie łączyć się i współpracować ze sobą.

Chcesz odnaleźć swój smartfon, obejrzeć zdjęcia z telefonu na zegarku, a może sprawdzić przypomnienia? Nie ma problemu - z tymi urządzeniami możesz dodatkowo zmieniać slajdy prezentacji czy sterować aparatem ze smartfonu z… nadgarstka! Co dokładnie nas urzekło, sprawiając, że doceniamy wyjątkowość tych produktów i z czystym sumieniem polecamy urządzenia Samsung Galaxy?

Ulubiona muzyka w każdej sytuacji

Bliska ci osoba często o wszystkim zapomina, więc jej smartfon znów został w mieszkaniu?  Wiesz, że uwielbia słuchać swoich ulubionych kawałków na siłowni czy podczas spaceru? Nic straconego! Może bowiem odtworzyć playlistę zapisaną w serwisie streamingowym z poziomu smartwatcha Galaxy Watch4! Musi jedynie zalogować się w serwisie i na swoim koncie Samsung. Słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds 2 bez problemu połączą się ]z zegarkiem, gwarantując naprawdę wspaniałą jakość dźwięku.

Nowoczesne płatności przy użyciu smartwatcha

Przy użyciu smartwatcha Galaxy Watch4, poprzez usługę Google Pay, można szybko i bezproblemowo opłacić swoje zakupy.

Zobacz także:

W stałym kontakcie

Ekosystem Samsung Galaxy automatycznie synchronizuje połączenia i wiadomości, zatem w momencie, w którym smartfon Galaxy znajduje się poza zasięgiem, żadnym problemem nie jest odpisanie z zegarka Galaxy Watch4 lub tabletu Galaxy Tab S7 FE5G. Ta funkcja zdecydowanie oszczędzi bliskim osobie obdarowanej zmartwień.

Nie trać energii i dziel się nią

Dzięki bezprzewodowemu udostępnianiu energii słuchawki Galaxy Buds2 lub inteligentny zegarek Galaxy Watch4, naładujesz kładąc je na tylnej części smartfonu – bezprzewodowo, bez kabla i bez konieczności poszukiwania gniazdek. W każdej chwili umożliwia także pomoc bliskim, którzy są właścicielami urządzeń obsługujących ładowanie bezprzewodowe WPC Q.

Połączenie z komputerem – szybkie, proste i wygodne

Kolejna, cenna funkcja, czyli „połącz z Windows”, w której za sprawą jednego kliknięcia możesz otworzyć znajdujące się w smartfonie zdjęcia czy aplikacje.

Zdjęcia z poziomu nadgarstka 

Jesteśmy na tak! Wystarczy dodatkowa aplikacja zainstalowana na spartfonie Galaxy (np. Kontroler aparatu), aby uzyskać zdalny dostęp do aparatu w smartfonie ze smartwatcha Galaxy Watch4. Korzystając z niego wykadrujesz swobodnie zdjęcia i przejrzysz gotowe ujęcia.  

Lista 6 sprawdzonych propozycji prezentów, które nie mogą się nie udać

Podsumowując – oto propozycje 6 sprawdzonych prezentów, które zachwycą wszystkich fanów nowoczesnych technologii i codziennego komfortu.

  • Seria smartfonów Galaxy S21 5G

Smartfony Samsung Galaxy S21 5G i , S21+ 5G powstały z myślą o wszystkich tych, którzy lubią swobodnie wyrażać siebie i najbardziej cenią sobie funkcje foto&video. 

Materiały prasowe

Materiały prasowe

  • Smartwatch Galaxy Watch4

To rozwiązanie dla osób,  które chciałyby bardziej o siebie zadbać na co dzień (funkcje treningowe, pomiar parametrów zdrowotnych, analiza snu, ale również płatności Google Pay).

Materiały prasowe

  • Smartwatch Galaxy Watch4 Classic

Podobnie jak wyżej, ale w ponadczasowym i klasycznym designie – dla estetów!

Materiały prasowe

 

  • Tablet Galaxy Tab S7 Fe 5Ge

Wśród bliskich ci osób są kreatywne dusze? Ten tablet ma rysik w zestawie – jest idealny studentów.

Materiały prasowe

 

  • Słuchawki Galaxy Buds2

Dla wszystkich zabieganych, którzy żyją w wiecznym „niedoczasie” – dzięki tym bezprzewodowym słuchawkom przełączą się płynnie pomiędzy urządzeniami Galaxy. 

Materiały prasowe

  • Galaxy Z Flip3 5G

Esteci i fani świetnego designu – jest ktoś taki wśród osób, którym chciałabyś sprawić prezent? Kultowy, niezwykle stylowy telefon z klapką powraca w nowoczesnej i kompaktowej formie. Jego wyjątkowa konstrukcja dodatkowo umożliwia swobodne rozmowy video czy zrobienie sobie selfie - bez konieczności trzymania urządzenia w rękach. Ułatwiania życia ciąg dalszy! 

Materiały prasowe

  • Galaxy Z Fold3 5G old 

Oferuje jeszcze więcej możliwości. Złożony zmieści się w każdej kieszeni, a po jego rozłożeniu zyskujemy przestronny ekran – idealny do pracy czy rozrywki. Dodatkowo jest kompatybilny z rysikiem. 3 aplikacje włączone równocześnie? Nie ma sprawy!