Walentynki - temat, który coraz częściej nie tylko łączy, ale też dzieli. Część osób uważa bowiem, że święto zakochanych powinno się obchodzić codziennie, a nie raz w roku. Inni z kolei uwielbiają z tej okazji sprawiać swoim partnerom mniejsze lub większe niespodzianki, już od stycznia niecierpliwie odliczając do tego dnia. Naszym zdaniem oba te stanowiska zupełnie się nie wykluczają – w końcu nigdy nie brakuje powodów do tego, żeby wywołać uśmiech na twarzy ukochanego, na różne sposoby. W związku z tym przygotowaliśmy listę najlepszych, sprawdzonych prezentów walentynkowych. Te propozycje z całą pewnością mile zaskoczą twojego chłopaka (… nie tylko 14. lutego).

Prezent na walentynki dla niego? Proszę bardzo! Kosmetyki już od wielu lat świetnie sprawdzają się w roli upominków walentynkowych. Bez względu na twój stosunek do tego święta, ukochana osoba z pewnością doceni taki gest.

Getty Images

Walentynkowe prezenty dla chłopaka: wszystko do ciała i brody

Do niedawna zaawansowana pielęgnacja cery czy włosów zarezerwowana byłą wyłącznie dla kobiet. Bardzo cieszy nas trend, w którym również mężczyźni z coraz większą fascynacją dbają o siebie, podchodząc do tego tematu naprawdę poważnie. 

Bulldog Skincare

Twój facet uwielbia troszczyć się o swój zarost (albo bardzo chciałabyś, żeby zaczął to robić)? W takiej sytuacji szczególnie warta uwagi jest brytyjska marka Bulldog Skincare. W jej ofercie znajdziemy m.in. balsamy, olejki, mydła czy żele do golenia. Świetną propozycją są również ich gotowe zestawy, np. Original Beard Care Set, w skład którego wchodzi: olejek do brody, szampon i odżywka do brody, a także (co ucieszy szczególnie wszystkich gadżeciarzy) - grzebień naturalny do wąsów.

Materiały prasowe

Marka Bulldog, poza kosmetykami do brody, w swoim asortymencie ma także kremy, peelingi i żele do różnych typów cery. Co równie istotne – wszystkie opakowania kosmetyków są estetyczne, a jakość składników produktów jest na najwyższym poziomie. Ważnym może być również fakt, że kosmetyki te kupisz w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Zobacz także:

Ta propozycja jest strzałem w 10 zarówno w przypadku mężczyzn, których przygoda z zaawansowaną pielęgnacją zarostu trwa już od dawna, jak i dla tych, którzy dopiero ją rozpoczną.

Zestawy Old Spice

Kolejną propozycją, którą warto rozważyć, są gotowe zestawy Old Spice. Znajdziemy wśród nich starannie skompletowane kosmetyki do pielęgnacji. To rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w przypadku mężczyzn, którzy uwielbiają egzotyczne zapachy. Na zestawy Old Spice składają się m.in.: wody i kremy po goleniu, skarpetki i inne kosmetyki do pielęgnacji. Do części z nich dołączone zostały stylowe, praktyczne kosmetyczki. To kultowa marka, której produkty (wraz z wyrazistymi, czerwonymi opakowaniami) podbiły serca mężczyzn na całym świecie.

Materiały prasowe

Są to jednak prezenty z kategorii praktycznych - jeśli więc twój partner ceni sobie tego rodzaju upominki, takie rozwiązanie powinno szczerze go ucieszyć.

Walentynkowe prezenty dla chłopaka: kultowe zapachy 

Perfumy na walentynkowy prezent? To zawsze świetny pomysł! O ile oczywiście znasz, mniej więcej, preferencje i ulubione zapachy swojego ukochanego. W tym przypadku możesz  wybrać dla niego produkty z różnych półek cenowych – w zależności od twojego budżetu – stawiając na te mniej lub bardziej ekskluzywne. Co ciekawe, za częścią kultowych flakonów często skrywa się coś znacznie więcej niż przyjemna woń. Warto zatem wcześniej poczytać o historii zapachu, żeby - spośród długiej listy - wybrać dla swojego partnera coś absolutnie wyjątkowego. Umówmy się, taki prezent jest też trochę... prezentem dla ciebie. Kto nie lubi bowiem wtulać się w mężczyznę, który niesamowicie pachnie? Ten upominek to gwarancja miłego, czułego wieczoru.

Materiały prasowe

Materiały prasowe