Pierwsze święto światła córeczki Priyanki Chopry i Nicka Jonasa

Diwali, czyli święto światła, to najważniejsze hinduistyczne święto, obchodzone każdego roku w Indiach z wielkim rozmachem. Podczas kilku dni obchodów, pełnych radości i kolorów, na znak pokonania sił ciemności Hindusi i Hinduski dekorują swoje domy lampionami, świecami, kwiatami. Odprawiając rytuał Lakshmi Puja, poświęcony bogini szczęścia i dobrobytu Lakszmi, kierują do niej swoje modlitwy, prosząc o zdrowie i obfitość w życiu.

Jeśli nie miałyście i nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć, jak to wygląda w praktyce, możecie podejrzeć co nieco na najnowszych zdjęciach Priyanki Chopry i Nicka Jonasa. Jedna z najpopularniejszych par Hollywood w tym roku celebrowała Diwali w swojej rezydencji w Los Angeles, a zdjęciami z obchodów podzieliła się w mediach społecznościowych.

To było pierwsze święto światła, które małżonkowie spędzili w towarzystwie swej córeczki. Malti Marie przyszła na świat w styczniu tego roku, na długo przed wyznaczonym terminem, w związku z czym przez ponad trzy miesiące po narodzinach była hospitalizowana. Na szczęście sytuacja została opanowana, a z najnowszych fotek, zamieszczonych na Instagramie przez słynnych rodziców, wynika, że mała rośnie jak na drożdżach.

Priyanka Chopra i Nick Jonas razem z córką świętują Diwali

Na kadrach z obchodów święta światła widzimy całą trójkę w tradycyjnych, pięknie haftowanych strojach, utrzymanych w jasnych, kremowych odcieniach.

Piękna uroczystość Diwali z moimi ♥️. Szczęśliwego Diwali wszystkim. Posyłam wam wszystkim radość i światło – napisał na swoim Instagramie Nick Jonas.

Fotografia zamieszczona przez jego żonę ukazuje gwiazdorską parę z córką w trakcie odprawiania rytuału Lakshmi Puja. Ponieważ aktorka i muzyk chronią prywatność swojej pociechy, jej twarz została zasłonięta emotką. Rodzina prezentuje się olśniewająco.

Miłości, pokoju i dobrobytu dla wszystkich. Z przepełnionego wdzięcznością serca życzę wszystkim szczęśliwego Diwali. Przepraszam, że się trochę spóźniłem, ale postanowiłem zostać w tej chwili trochę dłużej. Od nas dla was. Miłość i światło – tymi słowami opisała opublikowane przez siebie zdjęcie Priyanka Chopra.

Trudno wyobrazić sobie bardziej uroczy widok, prawda?

 

Zobacz także: