Priyanka Chopra i Nick Jonas to para aktorska, która jest małżeństwem od trzech lat. Pomimo że oboje cieszą się ogromną popularnością wśród swoich fanek i fanów, to jednak byli w stanie utrzymać ciążę w tajemnicy przez cały czas jej trwania. Jak to możliwe w przypadku aktorki, którą tylko na Instagramie obserwuje ponad 70 milionów osób? Odpowiedź uzyskaliśmy właśnie za sprawą mediów społecznościowych.

Nick Jonas i Priyanka Chopra – historia związku

Priyanka Ashok Chopra Jonas nie przez przypadek może pochwalić się dziesiątkami milionów obserwatorów i obserwatorek. Na swoją popularność ciężko pracowała na wielu polach. Obecnie możemy powiedzieć, że to indyjska aktorka, producentka filmowa, modelka oraz piosenkarka. Priyanka Chopra to także zdobywczyni tytułu Miss World 2000. Udało jej się to jako piątej kobiecie z Indii. Nick Jonas, a właściwie Nicholas Jerry Jonas, to także utalentowany artysta, która działa na wielu polach. Amerykański aktor, wokalista, autor tekstów oraz piosenek, który jest znany przede wszystkim z występów w zespole Jonas Brothers, który współtworzy wraz z braćmi, Kevinem i Joe.

Informacje na temat pary zaczęły pojawiać się w 2017 roku. Wszystko zaczęło się od Met Gali. Nick Jonas i Priyanka Chopra zdementowali jednak spekulacje na temat swojego związku. Sprawa przycichła, a media skupiły się na ewentualnym romansie aktora z Demi Moore. W maju 2018 roku temat pary powrócił. Nick Jonas i Priyanka Chopra pojawili się wtedy na meczu drużyny Los Angeles Dodgers. W końcu para oficjalnie potwierdziła swój związek. W połowie 2018 roku pojawiły się już informacje na temat zaręczyn pary, a media rozpisywały się o wizycie piosenkarza w londyńskim salonie Tiffany & Co., gdzie wybierał pierścionek zaręczynowy dla przyszłej żony. Oświadczyny odbyły się w Mumbaju. Muzyk, zgodnie z tropem dziennikarzy, wręczył aktorce pierścionek Tiffany & Co. warty 200 tysięcy dolarów.

Pod koniec 2018 roku para została małżeństwem. Bajkowy ślub Priyanki Chopry i Nicka Jonasa odbył się w Indiach. Para zdecydowała się na ceremonię w pałacu Taj Umaid Bhawan w luksusowej dzielnicy Jodhpur. Uroczystości związane z zawarciem związku małżeńskiego trwały przez tydzień. Już w 2019 roku w wywiadach oboje zdradzili, że w przyszłości chcieliby mieć dzieci. „Entertainment Tonight” podał wtedy, że oboje są jednak na tyle zapracowani, że powiększenie rodziny będzie mogło nastąpić najwcześniej w 2021 roku. Dużo się nie pomylili. Para powitała swoje pierwsze dziecko bowiem już na początku 2022 roku.

Nick Jonas i Priyanka Chopra – pierwsze dziecko

Para na Instagramie zamieściła identyczne oświadczenia, w których podzieliła się z fanami i fankami swoim szczęściem. Zamiast zdjęcia nowonarodzonego dziecka i informacji na temat jego płci oraz imienia pojawił się wpis, w którym para potwierdziła jedynie, że zostali rodzicami dzięki surogatce. Dodatkowo poprosili też o uszanowanie ich prywatności w tym wyjątkowym czasie, który chcą poświęcić rodzinie. Temat rozgrzał jednak media, które już ustaliły kilka szczegółów. Jak donosi zagraniczna prasa para powitała na świecie córeczkę. W dodatku nie zaraz przed publikacją oświadczenia, a już 15 stycznia. Według ich ustaleń poród odbył się w szpitalu w Południowej Kalifornii. To jednak nie są informacje prosto od źródła, więc pozostaje uszanować życzenie świeżo upieczonych rodziców i czekać na ostateczne potwierdzenie, które być może także pojawi się na Instagramie.