Ślubem Priyanki Chopry i Nicka Jonasa żyjemy od minionego weekendu. To właśnie wtedy pojawiły się pierwsze zdjęcia pary ze ślubnych uroczystości, w jakich brali udział. Dlaczego piszemy w liczbie mnogiej? Aktorka i Miss World 2000 oraz były członek zespołu The Jonas Brothers powiedzieli sobie sakramentalne "tak" dwa razy - najpierw w ramach obrządku chrześcijańskiego, a następnie w obrządku hinduskim. To też oznacza, że panna młoda miała dwie suknie. Jedną z nich widzieliśmy już w sobotę, a teraz Priyanka zdradziła, jak prezentowała się w drugiej ślubnej kreacji, a także potwierdziła, kto ją zaprojektował. To jeden z najpopularniejszych amerykańskich designerów, Ralph Lauren, który od dawna "ubiera" aktorkę, a także jako jeden z pierwszych gratulował młodej parze. Można go też nazwać "ojcem chrzestnym" związku Priyanki i Nicka, bo nie wiemy, czy pamiętacie, ale ta dwójka pojawiła się dwa lata temu na Met Gali właśnie w jego projektach, jako ambasadorzy brandu. Co ciekawe po tym ich wspólnym wyjściu, Chopra tłumaczyła w programie Jimmy'ego Kimmela, że było to tylko i wyłącznie oficjalne wyjście i wspólne promowanie projektów Laurena, a między nimi nie ma nic na rzeczy. Oj, coś nam się wydaje, że aktorka mogła nie być wtedy z Jimmym i z nami do końca szczera! Wracając jednak do sukni ślubnej, panna młoda postawiła na dość transparentny posągowy model, zdobiony perłowymi cekinami i satynowymi guzikami. Nie zabrakło także wyjątkowych elementów - na sukni wyhaftowano ważne dla aktorki słowa, jak "rodzina", "współczucie" czy
"nadzieja". Do tego Priyanka wybrała też robiący niesamowite wrażenie długi welon. Jej mąż oczywiście również pojawił się w garniturze zaprojektowanym przez Ralpha Laurena. A w wewnętrznej kieszonce czarnej marynarki Nicka znalazł się fragment sukienki panny młodej z ręcznie wykonanym haftowanym napisem w języku Urdu "My Jaan", co oznacza "Moje życie". Ależ romantycznie! 

Shawn Mendes zdradził, co tak naprawdę łączyło go z Hailey Baldwin, zanim została żoną Justina Biebera >>>

Priyanki Chopry i Nicka Jonasa: historia związku 

Po miesiącach spekulacji, czy Priyanka Chopra i Nick Jonas są razem, pod koniec czerwca tego roku już nikt nie miał co do tego żadnych wątpliwości. Oboje potwierdzili to bowiem na swoim Intagramie. Aktorka wrzuciła u siebie zdjęcie Nicka stojącego na plaży na Goa razem z jej bratem i dodała opis „My Favourite Men", natomiast Nick wrzucił na swoje Instagram Stories filmik, na którym widać jego ukochaną i opatrzył go krótkim, aczkolwiek bardzo wymownym komentarzem „HER" i emotikoną z serduszkami zamiast oczu. Niedługo po tych publikacjach Chopra i Jonas zaręczyli się i bynajmniej nie były to zwykłe zaręczyny! Nick Jonas i jego rodzina przyjechali do Mumbaju, aby poznać rodziców Pryianki Chopry i wziąć udział w tradycyjnej ceremonii Thaki. Podczas takiej ceremonii rodziny narzeczonych wymieniają się prezentami, a zakochani przyrzekają sobie, że zaprzestają poszukiwań kandydatów na żonę lub męża. Tym samym aktorka została posiadaczkę naprawdę spektakularnego pierścionka zaręczynowego, który kosztował Nicka 200 tysięcy dolarów w salonie marki Tiffany & Co.

Paris Hilton zerwała zaręczyny, ale nie chce oddać pierścionka. Nie zgadniecie dlaczego! >>>