Converse organizatorem najbarwniejszej imprezy w mieście

Najlepsza impreza tego sezonu? Ta w warszawskim klubie Sogo, której organizatorem jest marka Converse! Dokładnie dzień przed warszawską Paradą Równości, 16 czerwca, odbędzie się huczne before party, podczas którego przygotujesz transparenty i banery z Loesje. Będziesz mieć także możliwość uczestniczyć w warsztatach voguingu z Madlen Revlon i Gigi Revlon*. Całość uświetnią spektakularne występy wspaniałych artystów, m.in. Haliny World czy Ciężkiego Brokatu. Nie przegap tej daty.

Psst, Converse będzie też obecny ze swoją strefą podczas Parady Równości w Warszawie (17 czerwca) jak również podczas tej organizowanej w Poznaniu (1 lipca). 

Materiały prasowe

Converse: kolekcja PRIDE

Uwielbiasz ponadczasowe i stylowe klasyki od tej streetwearowej marki? W kolekcji PRIDE znajdą się i one - ale w wersji z charakterystycznymi, tęczowymi elementami. Są też odważniejsze odsłony - brokatowe modele na obcasach, które pozwolą ci jeszcze lepiej wyrazić swój wyjątkowy, kolorowy styl. Te elementy stylizacji zapewnią tobie i twoim współtowarzyszom wspaniały nastrój, dodając wam dużo pozytywnej energii.

Materiały prasowe

Poza huczną imprezą przed Paradą Równości oraz ubraniami i butami z kolekcji PRIDE, streetwearowa marka przygotowała kilka innych inicjatyw nawiązujących do hasła tegorocznej kampanii PROUD TO BE. Converse x Grupa Stonewall to collabo, która cieszy nas szczególnie. Marka podjęła bowiem decyzję o długofalowej współpracy ze znaną organizacją pozarządową, która walczy o prawa osób LGBTQIA+. Zaplanowali m.in. cykl materiałów dotyczących edukacji seksualnej (będą dostępne na kanale YouTube Stonewall TV). 

Inkluzywność znajduje się w DNA marki Converse od zawsze. W tym roku po raz  kolejny chcemy dać temu dowód, realnie wspierając środowiska LGBTQIA+. Całoroczna współpraca z Grupą Stonewall, wspólne stworzenie materiałów edukacyjnych czy zainicjowany przez nas ZIN to działania, które mają na celu pomóc wszystkim młodym, szukającym odpowiedzi na nurtujące pytania osobom  - mówi Jacek Chałupka, Communications Specialist w Orbico Style, dystrybutor marki Converse w Polsce.

Materiały prasowe

Inspirujące publikacje w limitowanym magazynie Converse

Z okazji Pride Month Converse zainicjował kreację własnego magazynu, który powstał we współpracy ze społecznością LGBTQIA+ i All Stars (młodej i kreatywnej społeczności Converse). W limitowanym ZINie zainteresowani znajdą wiele publikacji dotyczących np. toksycznej męskości, tego, jak kochać swoich bliskich (nawet jeśli nie akceptujemy ich poglądów) czy autoterapii przez monolog wewnętrzny. Znajdziesz tam też spis ważnych telefonów czy inspirujące wywiady i felietony. Poza wersją drukowaną, materiały będą też dostępne online na dedykowanej stronie. Tego nam było trzeba.

Zobacz także:

Pierwsze artykuły digitalowego ZINa dostępne będą od 6 czerwca 2023 roku TUTAJ, a odcinki edukacyjne znajdziesz na profilu STONEWALL.TV.


*Zapisy na warsztaty od 6.06 TUTAJ.