Ostatnie miesiące zdecydowanie udowodniły, że moda ma być praktyczna. Łączenie życia zawodowego i prywatnego, które rozgrywa się głównie w naszych czterech ścianach, sprawiło, że zaczęłyśmy sięgać po ubrania, w których można czuć się komfortowo przez cały dzień. Jednak muszą one przy okazji dobrze się prezentować, bo w każdej chwili może nam przecież wypaść choćby służbowa wideorozmowa.

„Kolekcja domowa” – linia WEEKEND marki SOLAR

Nic zatem dziwnego, że marki modowe zaczęły kłaść coraz większy nacisk na „domowe” kolekcje – minimalistyczne, przyjemne dla ciała, a przy okazji po prostu ładne. Świetnym przykładem jest wiosenna linia WEEKEND marki SOLAR, która powstała z myślą o odpoczynku, zwolnieniu tempa, odprężeniu i wygodzie. Projektantki stworzyły wygodne modele w czasach, kiedy potrzeba połączenia trendów i funkcjonalności jest silniejsza niż dotychczas. Moda ulega modyfikacjom, do których SOLAR z łatwością się adaptuje.

Jakie ubrania znajdziemy w wiosennej kolekcji SOLAR?

Modele WEEKEND łączą prostotę, jakość i nowoczesność. Istotny był dobór materiałów, krojów i odcieni. Miękkie bluzy, dopasowane joggersy z kantem, sukienki czy spódnice uszyte zostały w Polsce, z bawełny organicznej oznaczonej certyfikatami OEKO-TEX i GOTS. Oba dokumenty zapewniają o tym, że proces produkcji tekstyliów jest przyjazny środowisku. Bawełna organiczna miękko otula ciało, a stonowane pastele odpowiednio się komponują z tkaniną. Kolekcja została wyprodukowana w Polsce z dbałością o każdy detal.

Kapsułowa linia, zaprojektowana w duchu „less is more”, jest w pełni kompleksowa. Składają się na nią komplety, a nawet trzyczęściowe zestawy. Total look to tylko propozycja – ubrania można dowolnie zestawiać i łączyć. 

fot. materiały prasowe SOLAR

fot. materiały prasowe SOLAR