Pamiętacie z dzieciństwa, co było najsłodsze w oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia? W tej kwestii nic się nie zmieniło – to nadal kalendarze adwentowe, które dzień po dniu pomagają dotrwać do końca grudnia.

Dla dorosłych jednak czekoladka to trochę za mało – dlatego hitem sezonu są kalendarze adwentowe z winem. Oferta producentów wersji dla starszych jest naprawdę bogata i zadowoli wszystkich miłośników trunków. W zależności od preferencji, w zimowe wieczory można raczyć się lampką białego czy czerwonego wina, albo sięgnąć po dzienną dawkę ginu. Lub zdecydować się na coś mocniejszego.

Naszą uwagę przykuła wersja kalendarza z „napojem bogów”. We wszystkich 24 okienkach kryje się wielkie bogactwo win! I ta niepewność - nigdy nie wiadomo na co się trafi: wytrawne francuskie Sauvignon Abbesse, najlepsze Prosecco, a może Cabalie z południowej Francji? Jedno jest pewne – mocna dawka antyoksydantów w formie 250 ml „lampek” z najwyższej półki daje nadzieję na przetrwanie przedświątecznej gorączki.

Dodatkowo kalendarze adwentowe z winem, ale także wszystkie inne w opcji „dla dorosłych” urzekają obłędnym designem, dlatego doskonale sprawdzą się jako mikołajkowe prezenty. Zajrzyjcie do galerii – oczekiwanie na święta nigdy nie było taką rozkoszą!