Kilka dni temu dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, że Martyna Wojciechowska oraz Przemek Kosskowski rozstali się. Decyzja podróżników zaskoczyła ich fanów i fanki. Uchodzili bowiem za jedną z najpiękniejszych, a do tego najbardziej lubianych par w rodzimym show-biznesie. Rzeczywistość nie była jednak tak kolorowa, jak mogłoby się wydawać. Przyczyna rozstania nie została ujawniona. Martyna Wojciechowska wydała oficjalne oświadczenie, w którym przyznała, że jest to dla niej, a także dla jej 10-letniej córki, Marysi, bardzo trudny czas. Jak się okazało, decyzja o zakończeniu małżeństwa została podjęta nagle. Poza tym bardzo zaskoczyła podróżniczkę i dziennikarkę. Możemy się więc domyślać, że nie została podjęta przez nią. Teraz głos w sprawie zabrał Przemek Kossakowski. Co zawiera opublikowanego przez niego oświadczenie?

Przemek Kossakowski skomentował rozstanie z Martyną Wojciechowską!

Wczoraj (16 lipca 2021 roku) Przemek Kossakowski opublikował post na swoim profilu na Instagramie, w którym zawarł oświadczenie w sprawie rozstania z Martyną Wojciechowską. Według podróżnika i dziennikarza, nie powinno oceniać się podejmowanych przez kogoś decyzji tylko na podstawie tego, co widać w mediach. Może mieć to bowiem niewiele wspólnego z rzeczywistością. W dalszej części oświadczenia czytamy, że ważne, a zarazem bolesne decyzje (rozwód prawdopodobnie należy do tego grona) nie są podejmowane przez niego spontanicznie – z dnia na dzień. Treść opublikowanego przez Przemka Kossakowskiego wpisu możecie znaleźć poniżej. 

„Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem. 

Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy.

Żyjmy zatem najlepiej jak potrafimy i pozwólmy robić to innym” – napisał Przemek Kossakowski na swoim profilu na Instagramie. 

 

 

Pod zdjęciem, które wczoraj pojawiło się na oficjalnym profilu Przemka Kossakowskiego na Instagramie, nie brakuje komentarzy pełnych wsparcia – dla niego, jak również dla Martyny Wojciechowskiej. Ich fanki i fani rozumieją, że gwiazdy programów podróżniczych przechodzą teraz bardzo trudne chwile.