Etam, jako pierwsza marka modowa w Polsce weszła we współpracę z Vigo Kombucha! Owocem tego projektu jest specjalny, dedykowany do kampanii Etam Swimwear “COLORS OF SUMMER” shot, o nazwie PIĘKNO. W skład napoju wchodzą płatki róż z witaminą c oraz najgorętszy składnik ostatnich miesięcy - kolagen, o ekstremalnie wysokim poziomie wchłaniania (300Da). Biodostępność, czyli poziom wchłaniania przez organizm nie mający konkurencji na europejskim rynku.
Decyzja o wspólnych działaniach została zainspirowana eko-wartościami i zaangażowaniem w CSR, które są niezwykle ważne zarówno dla Etam jak i VIGO. Cała kolekcja strojów kąpielowych Etam na sezon SS23 została wykonana z eko-odpowiedzialnych materiałów objętych eko-programem #WeCARE a shoty VIGO na bazie kombuchy to produkt, którego filozofia opiera się na ideach upcyclingu, recyclingu oraz zero-waste. Projekt jest na tyle ważny dla Etam i VIGO, że został zaimplementowany nie tylko na rynku Polskim, ale także w Czechach, Słowacji oraz Francji!

Shot PIĘKNO by Etam x Vigo Kombucha w okresie trwania akcji od 6 czerwca do 30 czerwca 2023 (lub do wyczerpania zapasów) można otrzymać wyłącznie w salonach stacjonarnych Etam przy zakupie kolekcji swimwear oraz online na stronie VIGO, a za jakiś czas także w sklepach spożywczych i najpopularniejszych Drogeriach.

 

 

 

Zobacz także: