Od emisji ostatniego odcinka Przyjaciół minęło blisko 17 lat. Mimo to amerykański serial, który przedstawia losy sześciu znajomych z Nowego Jorku, wciąż cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, w tym w Polsce. Do niedawna mogliśmy oglądać go bez limitu na Netflixie. Niestety wraz z końcem 2020 roku Przyjaciele zniknęli z popularnej platformy. Teraz wybrane odcinki Friends możemy oglądać jedynie w telewizji, a konkretnie na kanałach Comedy Central i Comedy Central Family. Ale już wkrótce się to zmieni. Serial Friends będzie także dostępny dla subskrybentek oraz subskrybentów HBO GO! Wiemy, kiedy wszystkie odcinki kultowej produkcji pojawią się na platformie.   

Serial Przyjaciele będzie dostępny na HBO GO! Kiedy odcinki pojawią się na platformie?

Gdy Netflix poinformował, że wraz z końcem 2020 roku Przyjaciele znikną z platformy, fanki oraz fani nie kryli swojego rozczarowania. Co więcej, organizowali akcje specjalne, które miały zatrzymać serial. Niestety decyzja, którą kilka miesięcy temu ogłosił Netflix, wynikała z wygaśnięcia licencji, a co za tym idzie: była nieodwołalna. W styczniu 2021 roku wszystkie sezony Friends trafiły na platformę HBO Max, która (niestety) nie jest jeszcze dostępna w Polsce. Ale już 15 kwietnia, czyli za niewiele ponad miesiąc pojawią się także na HBO GO! 

Czas zaplanować (kolejny) maraton z Rachel, Moniką, Phoebe, Chandlerem, Rossem oraz Joey’em. A chcąc umilić sobie czas oczekiwania na premierę Przyjaciół na HBO GO, możesz obejrzeć zapowiedź, którą popularna platforma streamingowa przygotowała dla swoich subskrybentek i subskrybentów.