Marka W.KRUK, która istnieje już od 1840 roku i niezmiennie oferuje wyjątkową biżuterię zarówno dla niej, jak i dla niego, bardzo chętnie zaprasza do współpracy znane nazwiska, tworząc z nimi specjalne, ambasadorskie kolekcje. Do tej pory razem z W.KRUK projektowały Martyna Wojciechowska, Alicja Bachleda-Curuś, Kinga Rusin oraz Annę Marię Jopek. Teraz do tego zaszczytnego grona dołączyły również dwie wspaniałe polskie aktorki - Magdalena Cieleckaoraz Maja Ostaszewska. Dlatego nie bez powodu ich linia nosi nazwę PRZYJAŹŃ - Maja i Magda znają się już 20 lat, wspierają się zawodowo i prywatnie i wspólnie angażują w społeczno-polityczne inicjatywy. 

Nasza przyjaźń nie wymaga zbędnych słów i wysiłku - mówi Magdalena Cielecka - Pełna jest szaleństwa, ale i wyrozumiałości. Zrozumienia i szczerego doradztwa. Dbania o siebie w najważniejszych sprawach i dzielenia się najmniej istotnymi szczegółami codzienności. - Przyjaźń, która nas łączy to wzajemne zaufanie, akceptacja, szczerość. Świadomość, że możesz liczyć na bezwarunkowe wsparcie. Przyzwolenie na to, że druga osoba czasem myśli dokładnie tak samo jak Ty, a czasem zupełnie inaczej. To otwartość na tę odrębność - dodaje Maja Ostaszewska - Mamy podobne systemy wartości, poczucie humoru, wspólną pasję. Inspirujemy się nawzajem.

Nieprzypadkowy jest też motyw przewodni kolekcji PRZYJAŹŃ. Na wykonanych ze złota, srebra oraz złoconego mosiądzu dużych kolczykach, delikatnych naszyjnikachbransoletkach, drobnych pierścionkach i można dostrzec wzór rozmarynu - wiecznie zielonej rośliny, będącej symbolem przyjaźni i wierności. Zdaniem ambasadorek jest on „pełen życia, lekki w formie i piękny". Linię, nad którą pracowały aktorki, dopełniają też srebrna bransoleta oraz kolczyki wysadzane kamieniami w kolorach kwarcu dymnego, fioletu i bieli. 

Kolekcja ambasadorska Mai Ostaszewskiej i Magdaleny Cieleckiej miała swoją premierą podczas oficjalnej konferencji 14 lutego i od tego też dnia dostępna jest w sklepie internetowym WKRUK. A od 1 marca trafi do salonów stacjonarnych marki na terenie całej Polski. 

Poniżej możecie zobaczyć kampanię z udziałem Mai i Magdaleny, przykładowe elementy z kolekcji PRZYJAŹŃ, a także backstage sesji wizerunkowej.