PUMA od wielu lat wspiera topowe gwiazdy sportu. Ostatnio marka nawiązała współpracę m.in. z Joanną Jędrzejczyk. Jak się okazuje, zawodniczka UFC, trzykrotna mistrzyni świata w boksie tajskim i pierwsza Polka, która dołączyła do organizacji MMA – Ultimate Fighting Championship, została jej nową ambasadorką. Jak sama przyznaje, filozofia PUMA jest zgodna z jej przekonaniami. Co więcej, od dawna ceni sobie tę markę za dobrej jakości, a zarazem wygodne ubrania sportowe. 

„Wartości wyznawane przez markę, jej sportowe DNA i przede wszystkim hasło Forever Faster idą w parze z moimi przekonaniami. Zarówno podczas treningu, jak i na co dzień cenię wygodę i jakość, dlatego wiem, że produkty PUMA są świetnie dopasowane do mojego stylu życia. W nowej kolekcji znalazłam już kilku faworytów, z którymi na pewno nie będę się rozstawać! – powiedziała Joanna. „Rozpoczęcie współpracy z PUMA to dla mnie nowy rozdział i zapowiedź wielu ekscytujących wyzwań. Mając u boku markę, która ceni prawdziwe partnerstwo wiem, że czeka mnie wspaniała przygoda, której efektami będziemy mogli się z Wami podzielić już niebawem”.

Joanna Jędrzejczyk została ambasadorką marki PUMA! Zobacz wyjątkową kampanię z udziałem zawodniczki UFC

Już niebawem dowiemy się, jakie działania PUMA i Joanna Jędrzejczyk zaplanowały dla klientów marki. Chcąc jednak umilić ci nieco czas oczekiwania na efekty współpracy, prezentujemy wyjątkowy spot, w którym wystąpili przyjaciele oraz przyjaciółki zawodniczki UFC. Wśród nich prezenterka telewizyjna i ambasadorka marki PUMA Karolina Gilon, dziennikarz sportowy Mateusz Borek, kierowca rajdowy Kuba Przygoński, dziennikarka Odeta Moro, tenisistka Urszula Radwańska oraz żużlowiec Maciej Janowski

Bohaterki i bohaterowie krótkiego filmu wymieniają wybitne osiągnięcia Joanny Jędrzejczyk, jak również nawiązują w swoich wypowiedziach do hasła „Jesteś kotem”. Wideo możesz zobaczyć poniżej. Natomiast w naszej galerii (na górze strony) znajdziesz zdjęcia zawodniczki UFC w roli ambasadorki marki PUMA.