Dua Lipa została ambasadorką odważnego modelu PUMA Mayze na wysokiej platformie. Efekty tej współpracy już możemy podziwiać i zainspirować się stylem gwiazdy. Zdjęcia do tej kampanii robią wrażenie. I nic dziwnego, bo Mario Sorrenti. Trzeba przyznać, że piosenkarka prezentuje się w nowym modelu nowocześnie i świeżo. Niekwestionowanym atutem butów jest biała kolorystyka, dzięki temu można nosić je wszędzie i do wszystkiego. Dają nieograniczoną możliwość stylizacji. Połączysz je swobodnie zarówno z dżinsami, jak i kwiecistymi sukienkami mini czy maxi.

PUMA Mayze teraz w nowej, białej odsłonie

Charakterystyczne elementy tego modelu to skórzana cholewka, wstawka z logotypem na pięcie oraz konstrukcja typu derby, która wciąż króluje wśród fashionistek. To zdecydowanie najmodniejsze buty tego sezonu! Dodadzą charakteru każdej stylizacji, tak jak w przypadku Dua Lipy, która nosi je i do stylizacji typowo sportowych, jak i tych bardziej glamour.

fot. materiały prasowe

PUMA kobietom

Współpraca gwiazdy z marką PUMA sięga jednak o wiele dalej. Chodzi o projekt She Moves Us, który koncentruje się na kobietach. Podkreśla ich siłę, przekazuje wiedzę, wspiera damską przyjaźń. A wszystko to dla poprawy życia i komunikacji między kobietami. Do grona ambasadorek projektu należą m.in. Karolina Gilon, Joanna Jędrzejczyk i Carla Fernandes. PS. To gwiazdy jednej z ostatnich okładek GLAMOUR!