Ty śpisz, a on ciężko pracuje na to, by zniknęły wszelkie niedoskonałości. I to już w ciągu jednej nocy! Ale jego działanie jest długofalowe, bo skutecznie oczyszcza skórę, delikatnie ją złuszcza i przyspiesza jej regenerację! Tak działa nowość na rynku – punktowy lotion na niedoskonałości polskiej marki Faceboom, który choć w sprzedaży jest od niedawna, zdążył zdobyć rzesze wiernych fanek. „Uwielbiam” – piszą internautki, podkreślając, że od dawna czekały na coś takiego. No i jest!

Punktowy lotion na niedoskonałości Faceboom – Co potrafi?

To doskonałe remedium na wypryski skuteczność działania zawdzięcza w pełni naturalnym składnikom, dobranym tak, by odpowiadały na wszystkie potrzeby cery mieszanej, tłustej i problematycznej. W składzie znajdziecie bowiem: olejek z drzewa herbacianego, który słynie z działania antybakteryjnego, delikatnie zmniejsza pory i reguluje wydzielanie sebum, tlenek cynku, który delikatnie ściąga skórę i przyspiesza jej regenerację, a także kwas salicylowy, który również reguluje gospodarkę sebum i pozwala pozbyć się zaskórników. Razem nie mają sobie równych w walce o zdrową, czystą i promienną cerę. Najlepiej przekonać się zresztą na własnej skórze. 

Jak używać kosmetyku? Najważniejsze, by nie wstrząsać buteleczką przed aplikacją produktu – jego (wegańska) receptura tego nie lubi. Wystarczy zanurzyć w niej patyczek – taki, do czyszczenia uszu, a gdy pokryje się kosmetykiem (w charakterystycznym zielonym kolorze) – zaaplikować na zmiany punktowo. I tak pozostawić na całą noc. Po przebudzeniu wystarczy zmyć kosmetyk letnią wodą i... cieszyć się gładką skórą.