Spekulacje na temat tego, czy Quebonafide i Natalia Szroeder są razem zaczęły się, kiedy brat piosenkarki opublikował ich wspólne zdjęcie na Instagramie. Widać na nim, że zarówno domniemani zakochani, jak i Staszek Szroeder dobrze bawią się razem na meczu Polska-Nigeria. Tę fotkę możecie zobaczyć ponownie TUTAJ.

Później rozpętała się prawdziwa burza w internecie, gdy po premierze płyty SOMA 0,5 mg okazało się, że Quebow piosence Visa rapuje o Natalii. Poza tym, portale plotkarskie zaczęły rozpisywać się o tym, że rzekomo Kuba odciąga Natalię od rodziny i przyjaciół. Podobno piosenkarka kompletnie zapomniała o swoich bliskich. Na szczęście, wszystko to okazało się nieprawdą, co w dość oryginalny sposób Natalia wyjaśniła na swoim Instagramie. Postanowiła przerwać milczenie i zrobiła to w mistrzowski sposób!

ZOBACZ TAKŻE: Natalia Szroeder komentuje plotki na temat swojego związku i relacji z przyjaciółmi! I robi to w genialny sposób

Teraz wiemy jednak, że związek Quebonafide i Natalii Szroeder nie jest fikcją! Oni naprawdę są razem, a dowodem na to jest Instagram Stories opublikowane przez piosenkarkę. Na nagraniu widzimy rapera, który trzymając ogromny bukiet białych kwiatów, kłania się przed swoją ukochaną. Nie sądziłyśmy, że Kuba potrafi być taki romantyczny, ale musimy przyznać, że naprawdę było to całkiem cute!