Quebonafide jest pierwszym polskim artystą, który dołączył do line-upu Orange Warsaw Festival 2019. Co więcej, organizatorzy zapowiedzieli, że to jedyny koncert rapera na tegorocznych letnich festiwalach. Jeśli więc zatęskniliście za energią Quebo i jego piosenkami na żywo, macie niepowtarzalną okazję, aby usłyszeć go i pobawić się do największych hitów. Od momentu zakończenia trasy z Taco Hemingway'em, z którą nagrał wspólnie płytę SOMA 0,5 mg pod szyldem Taconafide, artysta zagrał tylko kilka koncertów. Na ten rok Quebonafide ma zaplanowane 3 występy, w tym 2 za granicą: w Norwegii i Islandii. Do tej skromnej listy dołączył właśnie Orange Warsaw Festival 2019, co dla fanów powinno być niezwykle radosną nowiną! Raper zagra pierwszego dnia, czyli 31 maja.

Orange Warsaw Festival 2019: kto wystąpi na festiwalu?

To nie koniec niespodzianek od organizatorów. Alter Art ogłosił, że na Orange Warsaw Festival wystąpi również zespół The Raconteurs, którzy reaktywowali się po 10 latach przerwy. Rockowa formacja na czele z Jackiem Whitem pod koniec ubiegłego roku wydała dwie nowe piosenki, zapowiadające premierowy album. Kilka tygodni temu poznaliśmy również headlinerów tegorocznej edycji festiwalu. Pierwszym z nich jest Cardi B, raperka, która po raz pierwszy pojawi się w naszym kraju. Jej debiutancki album Invasion of Privacy podbił szczyty list przebojów i otrzymał wiele nagród, w tym najważniejszą, czyli Grammy. Kolejną wielką gwiazdą jest Solange. Siostra Beyoncé powraca do Polski z nową płytą When I Get Home.

Kraków Live Festival 2019: znamy pierwszych artystów! >>>

Orange Warsaw Festival 2019: bilety

Orange Warsaw Festival 2019 odbędzie się w dniach 31.05 – 01.06.2019 na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec, otwierając sezon letnich festiwali. Już teraz możecie kupić bilety na koncerty. Aktualnie w sprzedaży są Regular Tickets: za karnety zapłacicie 419 zł, natomiast za bilet na jeden dzień – 259 zł. Pamiętajcie, że klienci Orange otrzymają 15% zniżki na wszystkie wejściówki. Dostępne są również karnety VIP w cenach: 949 zł za całość oraz 569 zł za piątek lub sobotę. Wybierzecie się na Orange Warsaw Festival 2019?