Nie sposób przestać mówić o Quebonafide, gdy ten cały czas nas zaskakuje. Zrobiło się o nim naprawdę głośno kilka miesięcy temu, przy okazji Taconafide – projektu współtworzonego z najpopularniejszym obecnie polskim raperem, a także obiektem westchnień nastolatek - Taco Hemingwayem (dziewczyny, pamiętajcie tylko, że jego serce zostało niedawno zajęte – Taco ma nową dziewczynę!).

Okazało się również, że również Quebojest w związku. Jego wybranka, czyli piosenkarkaNatalia Szroeder potwierdziła to na swoim Instastory. Przypomnijmy, że na krótkim instagramowym wideo widać, jak raper kłania się przed Natalią, trzymając ogromny bukiet białych kwiatów. Prawdziwy z niego romantyk – spodziewaliście się tego?

Musimy przyznać, że już informacje dotyczące związku Quebo z Natalią były dla nas sporym zaskoczeniem. Teraz jednak przeżyłyśmy prawdziwy szok – Kuba Grabowski aka Quebonafide właśnie wydaje swoją pierwszą książkę, czym pochwalił się na swoim Instastory. Egzotyka. Wywiad – rzeka, bo tak brzmi tytuł tego dzieła, to efekt rozmowy z dziennikarzem - Kubą Stemplowskim. O czym rozmawiali panowie? Na stronie QUESHOP, gdzie już teraz dostępny jest preorder czytamy, że Egoztyka poświęcona będzie albumowi muzycznemu o tej samej nazwie oraz przede wszystkim podróżom i krajom zwiedzonym przez Quebonafide - jest ich aż 70!

3 lata. 70 krajów. Setki przygód. Tysiące wrażeń. Egzotyka.

Książka trafi do regularnej sprzedaży we wrześniu. Warto jednak wspomnieć, że wersja z preorderu jest bogatsza o dwa dodatkowe rozdziały – jeden poświęcony podróży do Boliwii oraz drugi, zawierający komentarze Wesołej Ekipy. Czy za dokładnie 49,99 zł będziemy w stanie poznać prawdziwe, naturalne oblicze Quebo? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za trzy miesiące.

ZOBACZ TAKŻE: Do sieci trafił making of klipu „Tamagotchi” Taconafide >>>