Co charakteryzuje wszystkie zgrane pary? Przede wszystkim wspólne wybory! Właśnie dlatego, wspólnie z Milką i Oreo, które naszym zdaniem tworzą idealne połączenie, postanowiliśmy stworzyć przezabawny quiz dla wszystkich par – nie tylko dla zakochanych. Możecie go rozwiązać wspólnie z przyjaciółkami, rodzicami, rodzeństwem, a nawet z dziadkami. Dzięki naszej zabawie dowiecie się, jak bardzo zgraną parę tworzycie, a także będziecie mogli spędzić trochę czasu razem. Wiosną proponujemy wam również wspólne aktywności na świeżym powietrzu – jedną z ciekawych opcji jest wycieczka rowerowa. Rowery inspirowane Milką i Oreo możecie natomiast wygrać w wyjątkowej loterii. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Sprawdźcie, czy jesteście zgraną parą! Jak rozwiązać quiz?

Nasz quiz jest banalnie prosty! Gwarantujemy, że nie będziecie mieli żadnego problemu z rozwiązaniem go. Na początku zajrzyjcie do naszej galerii (na górze strony). Znajdziecie tam trzy różne plansze - quizy „Co wolisz?” dopasowane do różnych typów relacji. Pierwszą z nich stworzyłyśmy specjalnie dla pary zakochanych, druga dedykowana jest najlepszym przyjaciółkom, natomiast trzecia najbliższej rodzinie (na przykład mamie i córce lub wnuczkowi i babci). Wystarczy, że pobierzecie planszę z quizem, który najbardziej was zainteresuje, a następnie wydrukujecie ją w dwóch egzemplarzach. Podzielcie się planszami quizowymi z bliską wam osobą i zaznaczcie, którą opcję wybieracie. Kolejny krok to porównanie waszych odpowiedzi. Wszystkie zaznaczyliście tak samo? To znaczy, że jesteście idealnie zgraną parą – jak Milka i Oreo! Jeżeli jednak niektóre z waszych wyborów różnią się, to znak, że powinniście popracować nad wspólną relacją.   

To jednak nie wszystko! Przygotowany przez nas quiz możecie również rozwiązać wspólnie ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Wystarczy, że pobraną planszę z quizem opublikujecie na Instastory i zaprosicie followersów do zabawy. W końcu, w dzisiejszych czasach warto pielęgnować też te wirtualne relacje. Do dzieła!

Związki gwiazd: Sophie Turner i Joe Jonas, Barbara Palvin i Dylan Sprouse oraz inne sławne pary, które poznały się przez media społecznościowe! >>>