Dzisiaj, kiedy od premiery filmu Diabeł ubiera się u Prady mija 15 lat, trudno wyobrazić sobie w roli Andy Sachs kogoś innego niż Anne Hathaway. Okazuje się jednak, że aktorka nie była pierwszym wyborem do zagrania tej postaci. Jakiś czas temu wyznała, że była dziewiąta w kolekcje do roli asystentki diabolicznej Mirandy Priestly, którą zagrała Meryl Streep. Która aktorka była zatem najbardziej pożądana? Rachel McAdams, jednak ta nie podzielała entuzjazmu ekipy i odmówiła zagrania Andy aż trzy razy!

Rachel McAdams odrzuciła rolę Andy w „Diabeł ubiera się u Prady”. Kto jeszcze brany był pod uwagę?

O tym dowiedzieliśmy się w ramach wywiadu dla Entertainment Weekly, w którym udział wzięli twórcy, czyli reżyser David Frankel i autorka przeniesionej na ekran książki, czyli Lauren Weisberger, a także obsada – Anne Hathaway, Merl Streep, Emilu Blunt, Stanley Tucci oraz Adrian Grenier. W czasie rozmowy padło, kto jeszcze oprócz gwiazdy Pamiętnika i Wrednych dziewczyn brany był pod uwagę. Wymieniono takie znane hollywoodzkie nazwiska jak Scarlett Johansson, Natalie Portman, Kate Hudson oraz Kirsten Dunst. Czy waszym zdaniem któraś z nich pasowałaby lepiej do roli Andy?

Czy powstanie kontynuacja filmu „Diabeł ubiera się u Prady”?

Film Diabeł ubiera się u Prady ujrzał światło dzienne w 2006 roku i stał się hitem. Nic dziwnego, że rozmowy o ewentualnej kontynuacji powracały od tamtego czasu wielokrotnie. Zwłaszcza po tym, jak w 2018 roku ukazał się książkowy sequel Zemsta ubiera się u Prady. Diabeł powraca. Do tej pory nie podjęto jednak żadnych konkretnych kroków, ale podczas wspomnianej już rozmowy ekipy ponownie powrócono do tego wątku i padły słowa, które dają nadzieję wszystkim czekającym na pociągnięcie historii znanej z Diabeł ubiera się u Prady. Szczegóły w artykule poniżej!