To była odruchowa reakcja: dla fanów celebrytów pierwszą reakcją na wiadomość o zaręczynach Justina Biebera i Hailey Baldwin było pytanie: a co na to Selena? Obawa o gwiazdkę nie jest wyssana z palca. Jeśli wierzyć prasie, to właśnie zazdrość o Hailey będącą na horyzoncie jeszcze  trakcie trwania związku Gomez z Bieberem doprowadziła parę na terapię, która jednak nie uchroniła ich przed rozpadem związku. 

ZOBACZ TAKŻE: Selena Gomez chce być jak Meghan Markle? Zobaczcie jej ostatnią stylizację! >>>

Jak Selena Gomez zareagowała na zaręczyny Justina Biebera i Hailey Baldwin? #SelenasFreeParty

Jeśli uważnie prześledzić media społecznościowe wyraźnie widać, że zaręczyny byłego gwiazdy kompletnie jej nie obeszły. W czasie, gdy świat szalał i ekscytował się emocjonalnym i impulsywnym gestem Biebera, Gomez odpoczywała na jachcie z przyjaciółmi i bawiła się w najlepsze. Nagrania upublicznione przez asystentkę piosenkarki wskazują jednoznacznie, że ta wiadomość nie zrobiła na Gomez żadnego wrażenia i ta przeszła nad nią do porządku dziennego. Piosenkarka wprawdzie nie odniosła się do całej sytuacji (co tylko potwierdza powyższą tezę), za to fajni ochoczo podchwycili tę teorię, a cała sytuacja doczekała się odrębnego wątku na Twitterze pod hasłem #SelenasFreeParty. Odczucia jej wielbicieli są różne, ale zdecydowaną górę bierze teoria, zgodnie z którą Selena jest zbyt zajęta własnymi rozrywkami, by w ogóle ów fakt zarejestrować.

ZOBACZ TAKŻE: Justin Bieber potwierdził zaręczyny z Hailey Baldwin! I zdradził szczegóły oświadczyn >>>

Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się

Co by jednak nie mówić, nawet gdy oficjalna wersja jest inna i nawet jeśli Selena faktycznie nic nie czuje do Biebera, z pewnością ma swoje zdanie o tym związku i o samej Baldwin. 21-letnia modelka, która została okrzyknięta najseksowniejszą kobietą świata, przyjęła zaręczyny starszego o 3 lata gwiazdora, z którym romansowała rok wcześniej, zaledwie po miesiącu znajomości. Jak obstawiacie, czy Baldwin może liczyć na ciche błogosławieństwo byłej dziewczyny Justina Biebera,czy raczej prawdopodobny jest najczęstszy scenariusz, czyli taki, że niezależnie od wszystkiego Selena Gomez nie darzy Hailey Baldwin sympatią?

ZOBACZ TAKŻE: Znany projektant obraził Selenę Gomez! >>>