Rebel Wilson w czerwcu ubiegłego roku dokonała coming outu. Wyznała jednocześnie, że od pewnego czasu jest w związku z kobietą: Myślałam, że szukam księcia z bajki... ale może tak naprawdę przez cały ten czas potrzebowałam księżniczki Disneya – napisała wówczas na Instagramie. Kilka miesięcy później, w listopadzie 2022 roku poinformowała, że wraz z partnerką, Ramoną Agrumą doczekały się córeczki, która przyszła na świat dzięki surogatce. Dziewczynka o imieniu Royce Lillian zawładnęła światem swoich mam. Obie, właściwie od momentu jej narodzin, z radością dzielą się fotografiami, dokumentującymi ich życie rodzinne. Nie inaczej było w ubiegłą niedzielę, w którą przypadał amerykański Dzień Mamy. 

Rebel Wilson na zdjęciu z partnerką i córeczką. Tak wygląda kilkumiesięczna Royce

Na udostępnionym przez Rebel Wilson zdjęciu rodzinnym, ona, jej narzeczona, Ramona Agruma oraz mała Royce Lillian szeroko się uśmiechają. Dziewczynka ma sobie przesłodką czapkę z króliczymi uszami, zaś partnerka aktorki różową czapkę z napisem „mama”. To pierwszy raz, kiedy możemy zobaczyć twarz Royce.

Szczęśliwego Dnia Matki! (Wstałam o 5:30 rano i zmieniłam pieluszkę z dużą 💩 ... a wy?) – napisała pod postem.

W poście, po przesunięciu w lewo, naszym oczom ukazują się jeszcze dwa zdjęcie. Na pierwszym Rebel trzyma córkę za rączki, zaś na drugim leży z nią na kocu. To naprawdę uroczy widok, który pokazuje, że Rebel Wilson fantastycznie spełnia się w roli mamy.

Rebel Wilson i Ramona Agruma - historia związku

O tym, że Rebel Wilson i Ramona Arguma są razem, wiemy od czerwca ubiegłego roku. Wcześniej, choć pojawiały się razem, nikt nie podejrzewał, że łączy je uczucie. Panie wspólnymi zdjęciami chętnie dzielą się w social mediach, a podczas eventów z radością pozują razem fotoreporterom.

W lutym tego roku aktorka i założycielka marki odzieżowej Lemon Ve Limon zaręczyły się. Powiedziałyśmy sobie TAK – napisała na Instagramie Rebel, tuż po podjęciu decyzji o ślubie.