Victoria Beckham ma już na swoim koncie kilka kolekcji specjalnych. Jakiś czas temu stworzyła linię dla sieciówki Target, a tej jesieni na rynku pojawiła się długo oczekiwana kolekcja kosmetyków Victoria Beckham x Estée Lauder. Kto by pomyślał, że kolejny brandem, z którym zdecyduje się współpracować, będzie sportowy gigant! Wczoraj na Instagramie projektantki pojawiła się zajawka, że Brytyjka stworzy kolekcję wspólnie z marką Reebok

Jestem podekscytowana nawiązaniem współpracy z marką Reebok, opartej na wartościach, które wspólnie podzielamy. Zawsze chciałam pomagać kobietom w budowaniu ich pewności siebie, a Reebok idee tą realizuje od dekad. Cieszę się, że będę miała możliwość zestawienia tradycyjnego stylu fitness z modowymi trendami. Ubrania sportowe stanowią część mojej codziennej garderoby, dlatego tym bardziej jestem zachwycona wizją wspólnych działań - mówi Victoria Beckham.

Projekty z metką Reebok x Victoria Beckham ujrzą światło dzienne pod koniec 2018 roku i będą częścią Reebok Innovation Collective, czyli inicjatywy skupiajacej się na rozwijaniu i udoskonalaniu oferty ubrań i butów zgodnie z najnowszymi trendami, zarówno w przypadku koncepcyjnych projektów rodem z wybiegu po rzeczy trafiające na sklepowe półki. W ramach realizacji tej idei Reebok nawiązał szereg ważnych partnerstw, które wzmocniły pozycję marki w świecie mody i technologii. 

Już nie możemy doczekać się efektów, a Wy?