Jeśli uważacie, że czasy kultowych komedii romantycznych minęły, to Netflix spróbuje wam udowodnić, że się mylicie! Po pierwsze za scenariusz odpowiedzialna będzie Aline Brosh McKenna, ta, która pracowała jako scenarzystka przy takich tytułach jak Diabeł ubiera się u Prady , 27 sukienek czy doskonały serial na współczesne czasy, czyli Crazy Ex-Girlfriend. Po drugie - gwiazdorska obsada, czyli Reese Witherspoon i Ashton Kutcher! Już nie możemy się doczekać, by zobaczyć ten duet w akcji na ekranie! A że mają talent komediowy, to już nam udowodnili! Czekamy na Legalną Blondynkę 3 z Reese!

„Your Place Or Mine” - o czym opowiada komedia romantyczna Netflixa

Póki co nie znamy zbyt wielu szczegółów dotyczących nowej produkcji Netflixa. Ma to być komedia romantyczna, która opowiada o dwójce przyjaciół, których dzieli spora odległość, gdyż mieszkają na dwóch przeciwległych wybrzeżach Stanów Zjednoczonych. Pewnego dnia postanawiają zamienić się domami na tydzień i wtedy się zaczyna. Pachnie to trochę Holiday z Kate Winslet i Cameron Diaz, ale to chyba może być tylko dobra wróżba!

„Your Place Or Mine” - premiera

Z tego co wiemy, kompletowana jest obsada i prace na planie jeszcze nie ruszyły. Mamy nadzieję, że jednak wszystko pójdzie sprawnie i nowy film z Reese i Ashtonem pojawi się na platformie streamingowej stosunkowo szybko!

„Your Place Or Mine” - obsada

Póki co potwierdzonymi członkami obsady nowej komedii romantycznej Netflixa są Reese Witherspoon i Ashton Kutcher, czyli odtwórcy głównych ról. Czujemy, że pozostałe role zostaną również obsadzone gorącymi nazwiskami gwarantującymi świetną produkcję!