Bardzo lubimy, gdy tak potężne marki jak Reserved ruszają z akcjami, które niosą za sobą jakiś przekaz. Taką akcją jest właśnie cykl podcastów, którym marka partneruje. Wierzcie nam, że jest czego słuchać, bo w jego skład wchodzą aż… trzy autorskie programy! Każdy z nich prowadzą wyjątkowe kobiety: Magda Mołek, Magda Jagnicka oraz duet Angeliki Kucińskiej i Agi Kozak. Niezwykle szeroki zakres tematyczny podcastów sprawi, że na pewno każda z Was znajdzie w nim coś dla siebie. Warto podkreślić, że twórczynie są całkowicie niezależne, ponieważ marka Reserved w żaden sposób nie ingeruje w treść powstałych materiałów. W związku z tym możecie spodziewać się szczerych i potrzebnych rozmów, które pojawiają się co czwartek na YouTubie, Spotify’u oraz innych serwisach streamingowych od początku czerwca.

Magda Mołek, w podcaście „Z pokolenia na pokolenie” skupia się na międzypokoleniowych różnicach. W pierwszym odcinku poruszyła niezwykle ważny, szczególnie dla młodych ludzi, temat wyboru drogi zawodowej oraz jej stabilizacji i sukcesu. Gośćmi tego odcinka są Janusz Walczuk i Natalia Sosin-Krosnowska. W drugim odcinku o tytule "Po co nam miłość?", który swoją premierę ma dzisiaj, 1 lipca, posłuchamy rozmowy z Antonim Królikowskim oraz Nataszą Parzymies - możecie go wysłuchać tutaj. W kolejnych pojawią się między innymi Monika Brodka, Ten Typ Mes czy Maciej Musiał. Przy okazji promocji cyklu powstała przepiękna sesja z dziennikarką i ambasadorką marki, która jest ich pierwszą wspólną kampanią. Za zdjęcia odpowiada Gosia Turczyńska, a stylizacje stworzyła Alicja Werniewicz.

Wysłuchajcie pierwszego odcinka "Z pokolenia na pokolenie" na YouTubie lub Spotify.

Kolejną audycję, tym razem o nazwie „Sharing is caring”, prowadzą Angelika Kucińska, szefowa działu kultury w magazynie Glamour oraz Aga Kozak, która pracuje jako niezależna dziennikarka i coacherka. Polecamy Waszej uwadze te rozmowy, ponieważ dziewczyny poruszają szeroko pojęty temat samoakceptacji i zdrowia psychicznego, a w pierwszym odcinku towarzyszą im Dr Justyna Pokojska i Joanna Chmura.

Wysłuchajcie pierwszego odcinka "Sharing is caring" na YouTubie i Spotify.

Jako że podcastom partneruje marka modowa to nie mogło zabraknąć właśnie… mody! Magdę Jagnicką w roli prowadzącej usłyszycie w podcaście „Osobiście z…” już 15 lipca. Stylistka, dziennikarka i ambasadorka Reserved będzie rozmawiać o korzeniach. Nie będzie jednak skupiać się na pochodzeniu swoich rozmówców, a na ich motywacjach i inspiracjach, które sprawiły, że znaleźli się w świecie mody. W pierwszym odcinku wysłuchamy rozmowy z modelką Olą Rudnicką.

Pierwszy sezon podcastów, którym partneruje marka będzie trwał aż 5 miesięcy!

Zobacz także:

Materiał powstał we współpracy z marką Reserved