Ricky Martin należy do tych gwiazd, które nie spieszyły się z coming outem. Dopiero przed 7 laty gwiazdor, który rozkochał w sobie miliony dziewcząt, wyjawił prawdę dotyczącą swojej orientacji.

Nigdy za to nie krył się z planami i tym, że rodzina jest dla niego na pierwszym miejscu. Choć z poprzednim partnerem piosenkarz doczekał się dwóch dziś dziewięcioletnich synów Matteo i Valentino, którzy przyszli na świat dzięki pomocy surogatki, ich związek nie przetrwał próby czasu.

Zupełnie inaczej sprawa miała się z obecnym partnerem. Mężczyźni poznali się na Instagramie: Ricky kolekcjonuje sztukę, a Jwan Yosif jest malarzem. Ich znajomość przez jakiś czas funkcjonowała tylko w sieci, jednak gdy znalazła swoje dopełnienie w realu, od razu wskoczyła na wyższy poziom. Ricky i Jwan zaręczyli się po zaledwie kilku miesiącach randkowania, a z poważnymi planami względem syryjskiego malarza gwiazdor zdradził się już w 2016 w programie Ellen DeGeneres.

Dziś świat obiegła wiadomość, że mężczyźni powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.

Choć przed kilkoma dniami, podczas spotkań z dziennikarzami piosenkarz był niezwykle dyskretny i ograniczył się do stwierdzenia, że wraz z narzeczonym nie chcą długo zwlekać ze ślubem, jako mąż okazał się znacznie bardziej wylewny, podając szczegóły ceremonii: pełen wzruszenia moment wymiany obrączek i złożenia samej przysięgi.

W jednym z wywiadów Ricky Martin też zdradził, że póki co świeżo upieczeni małżonkowie wstrzymają się organizowaniem wesela, ale zapewnił, że wraz z Jwanem Yosefem zamierzają należycie uczcić złożenie sobie małżeńskiej przysięgi: impreza odbędzie się w ciągu kilku najbliższych miesięcy i potrwa trzy dni. Miejsce akcji nie jest jeszcze znane.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować młodej parze!