Rihanna wystąpi na 57. Super Bowl Halftime Show

Ta wiadomość zelektryzowała miliony fanów muzyki na całym świecie. Rihanna wystąpi na przyszłorocznym Super Bowl. Czy to oznacza, że jedna z największych gwiazd globalnej estrady nareszcie wraca do swoich korzeni? Wszystko wskazuje na to, że... tak! Pogłoski o muzycznym comebacku wykonawczyni hitu „Umbrella” krążyły w mediach już od dłuższego czasu. Spekulacje na ten temat znacząco nasiliły się jednak w ostatnich dniach, gdy gwiazda została aż czterokrotnie przyłapana przez amerykańskich paparazzi przed wejściem do studia nagraniowego.

Czyżby Rihanna szykowała dla swoich fanów nowe piosenki, a może nawet planowała pierwszą od wielu lat trasę koncertową? Póki co, musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze wieści. Przypomnijmy, że dyskografię piosenkarki zamyka album „Anti”, który miał swoją premierę w styczniu 2016 roku. Wydawnictwo promowały takie hitowe single jak „Work”, „Needed Me” i „Love on the Brain”.

Choć pochodząca z Barbadosu wokalistka w ostatnich latach skupiała się wyłącznie na działalności biznesowej, do tej pory pozostaje jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Mimo braku nowych przebojów tylko w tym miesiącu Rihanna może się pochwalić ponad 52,5 mln słuchaczy w serwisie Spotify. O wyjątkowo silnej pozycji RiRi niech świadczy fakt, że takich wyników w streamingu mogą jej pozazdrościć nawet znacznie bardziej aktywne na rynku muzycznym koleżanki z branży, jak Adele (41,8 mln), Halsey (43,2 mln), Beyoncé (44,4 mln), Lady Gaga (44,8 mln), czy Ariana Grande (51,9 mln).

Super Bowl 2023 – data i miejsce

Spektakularne show Rihanny odbędzie się w przerwie finałowego meczu amerykańskiej ligi NFL. Już teraz możecie zakreślić datę w kalendarzu: wydarzenie odbędzie się 12 lutego 2023 roku na stadionie State Farm Stadium w Glendale w stanie Arizona. Zarówno futbolowy mecz, jak i występ muzycznej gwiazdy, będą transmitowane na żywo na antenie stacji Fox.

Warto dodać, że wiadomość o występie Rihanny na Super Bowl Haltime Show 2023 pojawia się zaledwie parę dni po tym, jak media obiegła plotka, że występu odmówiła sama Taylor Swift. Z nieoficjalnych informacji wynika, że autorka przeboju „Blank Space” zgodzi się na występ dopiero w momencie, gdy sfinalizuje proces nagrywania od nowa swoich płyt z początków kariery. W ten sposób gwiazda bez problemu będzie mogła zaśpiewać nie tylko najnowsze przeboje, ale także swoje starsze utwory, których właścicielem w wyniku szeroko opisywanej w mediach afery został znany menedżer gwiazd, Scooter Braun.

My już nie możemy się doczekać powrotu RiRi na wielką scenę, a wy?