Mamy dobrą wiadomość dla fanów kosmetyków od Rihanny! Gwiazda udostępniła na Instagramie film promujący jej nową markę – Fenty Skin, a tym samym potwierdziła informacje sprzed kilku miesięcy, według których miała pracować nad stworzeniem autorskich produktów do pielęgnacji.

Oficjalnie wciąż nie wiadomo, jakie kosmetyki pojawią się w ofercie Fenty Skin. Jednak spostrzegawczy obserwatorzy Rihanny szybko zauważyli, że na opublikowanym przez nią filmie widać trzy produkty do pielęgnacji, a mianowicie piankę oczyszczającą, tonik do twarzy, a także żelowy krem o działaniu nawilżającym. Wszystkie kosmetyki trafią do sprzedaży już 31 lipca. Będzie można je kupić za pośrednictwem strony internetowej fentyskin.com. Jak się jednak okazuje, właścicielka Fenty przygotowała coś wyjątkowego dla osób, które nie mogą doczekać się oficjalnej premiery. Kosmetyki z logo Fenty Skin będzie można nabyć już 29 lipca, ale po wcześniejszym zarejestrowaniu się na stronie marki. „Nie słyszycie tego ode mnie, ale możecie kupić je wcześniej, jeśli zostawicie swój adres e-mail pod linkiem w moim bio…” – napisała pod swoim nowym postem Rihanna.

 

Fenty Skin manifestuje swoją działalność pod hasłem „THE NEW CULTURE OF SKINCARE”. To dość obiecująca perspektywa, lecz nasuwa się pytanie, czy nowe kosmetyki będą charakteryzować się nowatorską (oraz przyjazną środowisku) formułą? Jeszcze niedawno swoją linię produktów pielęgnacyjnych promowała Kylie Jenner. Użytkownicy Instagramu oraz YouTube’a niecierpliwie wyczekują, by porównać działanie tych konkurencyjnych marek. Rihanna w wywiadzie dla brytyjskiego Vogue’a powiedziała, że „pielęgnacja skóry to prawda” – coś może zadziałać albo nie.

I cokolwiek się za tym kryje, RiRi niewątpliwie dąży do tego, by Fenty Skin osiągnęło tę samą renomę, którą zyskała jej marka Fenty Beauty z uwielbianymi na całym świecie produktami do makijażu. Można przypuszczać, że seria pielęgnacyjna będzie budowana na jakościowej pracy całego zespołu. Czy Fenty Skin zachwyci, czy jednak rozczaruje? Więcej informacji o nowym dziele Rihanny już niebawem!

Selena Gomez zakłada własną markę kosmetyczną Rare Beauty. Kosmetyki kupicie w Sephorze! >>>