Najbardziej oczekiwany pokaz mody męskiej na sezon wiosna/lato 2024 za nami. Beyoncé i Jay-Z, Zendaya, Kim Kardashian i Rihanna - to kilka z tłumu gwiazd, który przybył do Paryża podziwiać pierwszą kolekcję Pharrella Williamsa dla Louis Vuitton, jednak to ostatnia wymienionych zdecydowanie zrobiła największe show. Poznajcie szczegóły.

Pierwszy pokaz Pharrella Williamsa dla Louis Vuitton

W lutym Pharrell Williams został mianowany nowym dyrektorem kreatywnym domu mody Louis Vuitton. Sposób, w jaki przełamuje granice w różnych światach, które eksploruje, jest zgodny ze statusem Louis Vuitton jako Cultural Maison, wzmacniając jego wartości innowacji, pionierskiego ducha i przedsiębiorczości - pisano w oświadczeniu tuż po ogłoszeniu „nowej roli” artysty. 

Kilkanaście godzin temu, podczas trwającego paryskiego Tygodnia Mody Męskiej, zobaczyliśmy pierwszą kolekcję autorstwa Pharrella i... jest sukces! Kolekcja muzyka jest chwalona przez modowych ekspertów i ekspertki. Dominuje w niej kolorowa szachownica i „pikselowy” kamuflaż, który ma szansę stać się ikonicznym, bowiem to właśnie ten wzór miała na sobie Rihanna, gwiazda pierwszej kampanii reklamowej Louis Vuitton x Pharrell Williams.

Rihanna i A$AP Rocky w nietypowych stylizacjach na pokazie Pharrella Williamsa dla Louis Vuitton

Rihanna zdecydowała się na rozpięty kombinezon odsłaniający jej ciążowy brzuch i pasujący do niego top oraz czapkę. A$AP Rocky miał na sobie denimowy zestaw, który dopełniły czapka beanie i vintage'owe okulary. Obie stylizacje były szeroko komentowane, a zdania na ich temat były (i są) podzielone. 

A$AP wygląda jak dumna babcia,

Strój Rihanny to chyba zainspirowany Minecraftem, 

Rihanna wygląda jakby chciała być gdzie indziej,

Zobacz także:

Postawili jeansowe looki jak Justin i Britney, ale wyszedł im Minecraft,

Ta kolekcja była szalona, a Riri zawsze wygląda dobrze,

 Britney i Justina vibe, dla mnie super – czytamy pod postem dokumentującym wejście pary na pokaz.

A wy, co myślicie o tych lookach? Hot or not?