Twórcy jednego z najpopularniejszych ostatnio seriali dla nastolatków zapowiedzieli kontynuację Riverdale. 4 sezon trafi na antenę telewizji The CW jesienią. Premierę zaplanowano na 9 października 2019 roku. W Polsce produkcja jest dostępna na platformie Netflix, gdzie prawdopodobnie nowe odcinki będą pojawiać się dzień po emisji w telewizji. Już nie możemy doczekać się, aby dowiedzieć się, jakie przygody czekają bohaterów w nadchodzącej serii. Kilka dni temu główni bohaterowie Riverdale, czyli: Cole Sprouse, Lili Reinhart, Camila Mendes, KJ Apa, Madeleine Petsch i Vanessa Morgan pojawili się na wydarzeniu Comic-Con w San Diego i zdradzili fanom, co wydarzy się w odcinkach, które obejrzymy jesienią. Będzie się działo! 

Riverdale 4: Cole Sprouse zdradził, jak potoczą się losy Jugheada i Betty. Para rozstanie się w kolejnym sezonie?

Scenariusz Riverdale, który powstała na podstawie serii komiksów Archie Comics, trzyma widzów w napięciu od 1. odcinka. Poza mrożącymi krew w żyłach przygód i kryminalnych zagadek, fani są zafascynowani serialowymi związkami. A tych w produkcji Roberta Aguirre-Sacasy nie brakuje! Cole Sprouse, który zarówno na ekranie, jak i poza nim, jest chłopakiem Lili Reinhart, wcielającej się w Betty Cooper, zdradził kilka informacji na temat swojego bohatera Jugheada Jonesa i czekających go miłosnych zawirowań. Aktor zapowiedział, że w 4. sezonie Riverdale ulubioną parę widzów czeka poważny kryzyzs. Jughead nie będzie uczęszczał do ostatniej klasy liceum ze swoimi przyjaciółmi, a w miasteczku pojawi się jedynie w weekendy. Odległość sprawi wiele problemów. „Myślę, że to nieuchronnie odciśnie piętno na relacji Jugheada i Betty, która może być trochę napięta. Mogą jednak upaść, odwrócić się od siebie tylko po to, aby stać się razem jeszcze silniejsi”, podsumował Cole i tym samym uspokoił zaniepokojonych fanów. Wygląda na to, że widzowie nie muszą martwić się tym, że Jughead i Betty rozstaną się w kolejnym sezonie.

Riverdale 4: Wszystko, co wiemy o kolejnym sezonie serialu Netflixa! >>>

Co z pozostałymi parami w 4. sezonie Riverdale? Po ciężkich perypetiach w poprzedniej serii, Archie i Veronica stworzą wyjątkowo silny związek, co potwierdzili wcielający się w nich aktorzy: KJ Apa i Camila Mendes. Nie obędzie się jednak bez niewielkich zgrzytów, szczególnie między Veroniką i Reggie’m (aktorzy są parą poza ekranem), którzy romansowali przez chwilę w 3. sezonie. „Na pewno dojdzie do konfrontacji. Myślę, że Reggie ma zranione uczucia”, powiedziała aktorka na Comic-Con. Wy też nie możecie doczekać się Riverdale 4?!