Nareszcie! Serial Riverdale powraca na platformę Netflix już 10 października, czyli… jutro. Jesteśmy bardzo ciekawe, co przygotowali dla nas twórcy w czwartym sezonie hitowej produkcji. Na razie wiemy, że pierwszy odcinek Riverdale 4 będzie poświęcony Fredowi Andrewsowi. W tej roli mogliśmy podziwiać Luke’a Perry’ego. Niestety, aktor zmarł niespodziewanie, podczas gdy prace na planie trzeciego sezonu wciąż trwały. Twórcy Riverdale przyznali, że chcieli zakończyć wątek Freda Andrewsa z należytym szacunkiem. I właśnie dlatego nie podejmowali pochopnych decyzji. Jednak z najnowszego trailera Riverdale 4 wynika, że już na początku sezonu odbędzie się pogrzeb ojca Archie’go. Rudowłosy nastolatek będzie chciał pomścić ojca. Ale to nie koniec trudności, z którymi będzie musiał zmierzyć się Archie i pozostali – główni bohaterowie.

Riverdale 4 – co wiemy o nowym sezonie serialu?

Czwarty sezon Riverdale zapowiada się naprawdę emocjonująco! Jeżeli oglądaliście poprzednią część produkcji, doskonale wiecie, że nastolatkom z Riverdale udało się zdemaskować Króla Gargulców. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Okazało się również, że Alice Cooper nie dołączyła do Farmy, ale cały czas współpracowała z FBI. Jednak mama Betty zaginęła. To pewne, że pozostali bohaterowie Riverdale będą chcieli ją odnaleźć. Jughead Jones zacznie naukę w nowej szkole i (jak wynika ze zwiastunów) też zaginie! Natomiast Veronica Lodge będzie próbowała odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Przypomnijmy, że jej ojciec miał trafić do więzienia.

Twórcy serialu postanowili wprowadzić nowych bohaterów. Pod koniec ostatniego odcinka Riverdale 3 poznaliśmy Charlesa – oddanego przed laty do adopcji syna Alice Cooper i FP Jonesa. Tak, to przyrodni brat Betty i Jugheada. Co więcej, Charles jest agentem FBI. To właśnie on poinformował nastolatków o zaginięciu Alice, a teraz chciałby współpracować również z nimi. Ale to nie koniec! W czwartym sezonie Riverdale poznamy też… starszą siostrę Veronici Lodge.

Riverdale 4: Veronica Lodge ma starszą siostrę?! Twórcy serialu wprowadzają nową bohaterkę

Wiedzieliście, że Veronica Lodge ma starszą siostrę? My też jesteśmy zaskoczone. Podczas New York City Comic Con twórcy Riverdale 4 potwierdzili, że do obsady serialu dołączy Mishel Prada (jej zdjęcie znajdziecie w galerii - na górze strony). Aktorka, którą możecie kojarzyć z Powiedz mi jak umrę i Vida wcieli się w rolę Hermosy Lodge – prywatną detektyw z Miami. Roberto Aguirre-Sacasa (producent serialu) przyznał, ze Hermosa jest bardzo podobna do swojego ojca, ale… dużo bardziej niebezpieczna! Jakie relacje łączą Veronicę i Hermosę? Odpowiedź na to pytanie poznamy w przeciągu kilku najbliższych tygodni.

„Riverdale” 4: Cole Sprouse zdradził, jak potoczą się losy Jugheada i Betty w kolejnym sezonie >>>