„Riverdale” to jeden z najpopularniejszych seriali (nie tylko) dla nastolatek i nastolatków na świecie. Pierwsze sezony wzbudzały bardzo pozytywne emocje. Kolejne...? Na pewno zaskakiwały. Jednak niektóre widzki oraz niektórzy widzowie nie ukrywali, że trochę się pogubili. No cóż, przekonałyśmy i przekonaliśmy się, że dla twórczyń i twórców popularnej produkcji nie ma rzeczy niemożliwych, a ich wyobraźnia zdaje się nie mieć granic. Niestety każda opowieść kiedyś się kończy. A finał „Riverdale” nastąpi szybciej niż mogłoby się wydawać. Wiemy, który sezon serialu będzie ostatnim

„Riverdale”: KJ Apa zdradził, ile sezonów serialu powstanie

Już na początku 2022 roku – tuż po wybuchu pandemii koronawirusa – pisałyśmy i pisaliśmy o tym, ile powstanie sezonów „Riverdale”. KJ Apa, czyli serialowy Archie Andrews, udzielił wtedy wywiadu „LA Times”, w którym ujawnił, że produkcja będzie liczyć siedem serii, a podpisany przez niego kontrakt obowiązuje (wtedy jeszcze) przez trzy lata, czyli do 2023 roku. Co więcej, aktor zaznaczył, że odtwórczynie i odtwórcy pozostałych ról głównych zostali zatrudnieni na takich samych warunkach. Prawdopodobnie miał na myśli Lili Reinhart, Cole'a Sprouse'a, Camilę Mendes oraz Madelaine Petsch. 

„Riverdale”: wiemy, który sezon serialu będzie ostatnim

Ostatnio ten temat powrócił. A słowa gwiazdora zostały oficjalne potwierdzone. Podczas prezentacji nowości programowych The CW na jesień 2022 ogłoszono, że siódmy sezon „Riverdale” będzie ostatnim, jaki powstanie. Jego premierę zaplanowano na przyszły rok. Niestety nie wiadomo, kiedy nowe odcinki trafią na platformę Netflix. Poza tym nie ujawniono jeszcze szczegółów związanych z fabułą. Jak jednak wiadomo, twórczynie oraz twórcy „Riverdale” lubią zaskakiwać i czasem naprawdę trudno przewidzieć, co planują dla widzek czy widzów. Tak było m.in., gdy okazało się, że Cheryl Blossom jest czarownicą, a inne postaci mają super-moce. Jeśli natomiast pojawią się nowe informacje związane z tym, co wydarzy się w serii finałowej, na pewno będziecie mogły i mogli przeczytać o tym na Glamour.pl. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.