Zdjęcia autorstwa Marcina Tyszki tworzą kampanię najnowszej kolekcji Roberta Kupisza. W sesji zdjęciowej kolekcji Opera jesień-zima 2015/2016 udział wzięli uczestnicy tegorocznej edycji programu Top Model - Karolina Pisarek i Andre Whyte.

„Z Marcinem znamy, lubimy się i pracujemy od wielu lat. Marcin ze swoją wrażliwością artystyczną i estetyką rozumie mnie i moje pomysły w kontekście, zarówno zimowej kolekcji Opera, jak i marki QПШ Robert Kupisz. Współpraca z nim to przyjemność i gwarancja wyjątkowego efektu.” – podkreśla Robert.

Robert Kupisz w 10. odcinku programu Top Model wybrał dwójkę uczestników do udziału w kampanii Opera jesień-zima 2015/2016. Wybór padł na Karolinę Pisarek i Andre Whyte'a.

„Wybrałem ich, bo wspólnie tworzą niezwykle zmysłową parę. Karolina jest piękną, delikatną kobietą, a Andre ze swoją egzotyczną urodą i fizycznością jest w stosunku do niej interesującym kontrastem. Dodatkowo Andre zachwycił mnie swoją osobowością i charakterem. Jest szlachetnym człowiekiem, od którego można się wiele nauczyć. Gdy zobaczyłem Andre i Karolinę razem, stwierdziłem, że tworzą piękny obraz i będą idealni do kampanii kolekcji Opera.”

"Wszystkie kolekcje Roberta Kupisza są spójne, zawsze mają jeden wiodący temat np. sport albo punk. Taka konsekwencja projektanta bardzo ułatwia pracę stylistki. W dodatku Robert jest bardzo otwarty na nowe pomysły. Moja wizja na stylizacje kolekcji "OPERA" była prosta - podobnymi zestawami dla niego i dla niej chciałam pokazać, że ubrania są nie tylko uniwersalne (uniseksualne) i wygodne do noszenia. To też dowód na to, że wpisują się w modę uliczną największych stolic mody. Przyznaję, że w stylizacjach Andre chwilami inspirowałam się stylem rapera Kanye Westa. Ma atletyczną budowę, jest męski, ma świetne proporcje. Wszystkie ubrania pasowały na niego bez problemu. 

Mimo młodego wieku, Karolina jest bardzo dojrzała, wie czego chce. Piękna, na każdym zdjęciu wychodziła fantastycznie. Marcin Tyszka był nią zachwycony. Ma delikatną, eteryczną urodę, jest plastyczna, już wyobrażam ją sobie w kampanii drogich kosmetyków - ta twarz jest warta miliony. Andre? Charyzma, świetna osobowość - wystarczy 5 minut by go pokochać. Bardzo kreatywny, miał mnóstwo propozycji na to jak ustawić się na zdjęciu. Mój ulubiony moment sesji? Gdy Andre pod koniec zdjęć pozując do zdjęcia, zaczął... tańczyć. W tle leciał kawałek Michaela Jacksona." - Magda Jagnicka, stylizowała sesję kolekcji Opera jesień-zima 2015/2016.

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA KAMPANII ROBERT KUPISZ OPERA JESIEŃ-ZIMA 2015/2016 >>>

Zobacz także: