Ta gwiazda zniknęła na jakiś czas z muzycznego firmamentu (a przynajmniej skryła się na chwile przed masowym spojrzeniem), ale zanim jej fani zdążyli zatęsknić na dobre, wróciła i trzeba przyznać, że jest to come back  z przytupem.

Robert Lewandowski ZAŚPIEWAŁ na weselu Anny Korcz! Ma talent?

Cleo, bo to o niej mowa, pracuje nad nowym materiałem, o czym informuje swoich followersów na bieżąco m.in na Instagramie. Pod jednym z ostatnich postów, a mianowicie zaskakującym zdjęciem… jaskini, u progu której wokalistka pozuje wyposażona w specjalną czołówkę oświetlającą mroki tego miejsca, pojawił się nie mniej zaskakujący komentarz.  

Robert Lewandowski w teledysku Cleo

Tsssssss nie mówicie nikomu - tajne zdjęcie z planu zdjęciowego nowego teledysku @don.donatan i Robert Lewandowski @rl9 :) 80 metrów pod ziemią mega klimat!

Pod postem dotyczącym tajnej współpracy zaroiło się od serduszek (ponad 12 tysięcy w ciągu 5 dni) i komentarzy. Czyżby to oznaczało, że najpopularniejszy piłkarz i jeden z najpopularniejszych Polaków na Instagrmie planował poszerzyć swoją działalność o kolejne pole i rozpocząć karierę muzyczną? Wróżycie Robertowi Lewandowskiemu sukces w nowej dziedzinie? Dobry pomysł Cleo na to, by zwrócić uwagę na swe poczynania? 

Robert Lewandowski opublikował zdjęcie na Instagramie, które wzbudziło wiele kontrowersji