Nie wiemy, ile fanów serii o Batmanie obchodzi Walentynki, ale i tak wszyscy miłośnicy Człowieka Nietoperza mają dzisiaj prawdziwe powody do świętowania. W sieci pojawiła się pierwsza zajawka, jak w roli superbohatera będzie prezentował się Robert Pattinson. Bo to właśnie jego do głównej roli wybrał reżyser obrazu „The Batman”, Matt Reeves. Pattinson rywalizował o angaż z Nicholasem Houltem i będzie miał okazję przejść do historii jako jeden z najlepszych filmowych wersji latającego bohatera. Przypomnijmy, że to tej pory tego zaszczytu dostąpili m.in. George Clooney, Michael Keaton, Christian Bale i Ben Affleck.

Robert Pattinson jest najpiękniejszym mężczyzną na świecie według... nauki!

Robert Pattinson w kostiumie Batmana. Kto jeszcze zagra w filie The Batman?

Roberta Pattinsona w stroju Batmana oglądamy w tzw. camera test. Prezentacji aktorka w kostiumie Człowieka Nietoperza towarzyszy mroczna muzyka autorstwa Michaela Giacchino i napięcie, które eskaluje z sekundy na sekundę. Niestety, film jest dość ciemny, więc nie widać dokładnie twarzy Roberta, ale całość z pewnością usatysfakcjonuje tych, którzy już nie mogą doczekać się filmu Reevesa.

Kto pojawi się w obsadzie oprócz Pattisona? Na ekranie na pewno zobaczymy Zoë Kravitz jako Selinę Kyle, czyli Kobietę Kot, Jeffreya Wrighta jako Jamesa Gordona, Paula Dano w roli Człowieka Zagadki, Colina Farrella jako Pingwina, Andy’ego Serkisa jako Alfreda Pennywortha, Jaymę Lawson w roli Belli Reál, w Carmine Falcone wcieli się John Torturro, a w Gila Colsona Peter Sarsgaard. Premiera filmu The Batman w reżyserii Matta Reevesa zaplanowana jest na 21 czerwca 2020 roku.