Rodzice Miley Cyrus – Tish i Billie Ray Cyrus rozwodzą się!

Choć trudno w to uwierzyć, po 30 latach małżeństwa rodzice Miley Cyrus – Tish i Billie Ray Cyrus rozwodzą się! Jak podają zagraniczne media, pozew trafił do sądu w Tennessee w ubiegłym tygodniu, a złożyła go mama piosenkarki. W dokumentach można przeczytać m.in., że para nie mieszka razem od ponad dwóch lat. A także, że oficjalnym powodem rozstania mają być „różnice nie do pogodzenia”. 

Tish i Billie Ray Cyrus zabrali głos w sprawie rozwodu

Po tym, jak wieść o ich rychłym rozwodzie wyszła na światło dzienne, Tish i Billie Ray Cyrusowie postanowili wypowiedzieć się na ten temat. I zrobili to na łamach magazynu „People”. 

„Po 30 latach małżeństwa, wychowaniu piątki cudownych dzieci i całej masie wspomnień podjęliśmy decyzję, by pójść swoimi drogami – bez żalu, za to z miłością w sercach. Dojrzewaliśmy razem, stworzyliśmy rodzinę, z której możemy być dumni, teraz czas pójść własnymi ścieżkami” – zakomunikowali. I dodali: „Zawsze będziemy rodziną i czekamy na kolejne wspólne doświadczenia jako rodzice i przyjaciele. Podjęcie tej decyzji [o rozwodzie – przyp. red.] nie przyszło nam z łatwością, ale ponieważ tak wiele dzieje się na świecie, chcieliśmy być szczerzy i jasno poinformować o zamknięciu pewnego etapu, aby móc skupić się na tym co naprawdę ważne ”.

Tish i Billie Ray Cyrus – burzliwa historia związku

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy pozew o rozwód Tish i Billie Ray Cyrusów trafił do sądu. Rodzice Miley Cyrus rozstać chcieli się już dwukrotnie. Za pierwszym razem w 2010 roku, kiedy pozew złożył ojciec piosenkarki, Billie Ray, i po raz drugi w 2013 roku, kiedy pozew złożyła jej matka, Tish. W obu przypadkach jednak zostały one wycofane i, jak wiadomo, do rozwodu nie doszło. Tym bardziej, że para zdecydowała się na terapię, która przyniosła pozytywne skutki. Czy tym razem będzie podobnie? Czas pokaże, choć wszystko wskazuje na to, że w tym przypadku prawdziwe okaże się powiedzenie „do trzech razy sztuka”. Bo para w kwestii rozwodu, i jego uzasadnienia, jeszcze nigdy nie była aż tak zgodna. 

Tish i Billie Ray Cyrus małżeństwem są od 1993 roku. To właśnie wtedy pobrali się w miejscowości Franklin w stanie Tennessee. Para oprócz córki Miley (29) doczekała się też czwórki innych dzieci: najstarszej córki Brandi (34), córki Noah, a także dwóch synów Trace'a i Braisona. Wszystkie dzieci Tish i Billie Ray Cyrusów, podobnie jak ich rodzice, z mniejszym lub większym powodzeniem robią karierę w show-biznesie. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.